1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Olga Bołądź i Katarzyna Puzyńska opowiadały o zbrodni w Kinie Altantic

Zobacz galerię 10 Zdjęć
W czwartek, 25.10., w Kinie Atlantic odbyło się przedpremierowe spotkanie ze zbrodnią. Pretekstem była niezwykła produkcja „Opowiem ci o zbrodni” łącząca książkę, dokument telewizyjny oraz serial audio. Na wydarzenie zaprosił Storytel wydawca audiobooka.

 

Olga Bołądź w nowej roli

Na zaproszenie Storytel bohaterkami spotkania były dwie niezwykłe kobiety. Katarzyna Puzyńska, autorka historii „Morderstwo na dziesiątym piętrze” oraz Olga Bołądź. która wcieliła się w rolę lektorki w serialu audio wydanym przez Storytel. Rozmowę z gośćmi specjalnymi poprowadziła  Anna Tatarska, dziennikarka filmowa i kulturalna.

https://www.facebook.com/StorytelPL/videos/691306314603391/?__xts__[0]=68.ARDMmjGpMb7z6jBCAeLDLEs1IaQZMzIR67LMZlwvNUL0ca6CSQSwwXEwV56vQ8Pt9-f467Rhw37SpRIfdnN4p2jUKtwFJFE6hG2Vzey63zFEJq0ZjUh_n6-enjToUQRL-u83QY6s8DIE4639S2q-jeKhLh6QPvcc1IuVcpmCqMlsVblwLiB0Q4V9laPPOhOy8KcYZrAMQDSTDG4P-JW2uLbkN5E2uu8jYorO_8E_fSVhNWGJLaVKklWEkn00&__tn__=-R

Oprócz przedpremierowego pokazu odcinka dokumentu „Opowiem ci o zbrodni”, uczestnicy spotkania mogli również usłyszeć fragment historii czytany „na żywo” przez Olgę Bołądź w całkowitej ciemności! Obie Panie opowiedziały o swoich wrażenia w pracy nad projektem CI Polsat i Storytel. Nie obyło się bez pytań publiczności, zdjęć i autografów.

„Opowiem ci o zbrodni”

Najbardziej poczytni polscy pisarze kryminałów i znani aktorzy w roli lektorów. „Opowiem Ci o zbrodni” to niezwykły projekt łączący książkę z dokumentem telewizyjnym i serialem audio. W opowiadaniach opartych na faktach z policyjnych i sądowych akt, przywołane zostały prawdziwe zbrodnie. Każdy z autorów przeanalizował okoliczności towarzyszące przestępstwom i wcielił się w rolę narratora dokumentu emitowanego w telewizji kryminalnej Crime+Investigation Polsat.

Dzięki połączeniu dwóch światów, serialu telewizyjnego z serialem audio, można co tydzień obejrzeć nowy odcinek dokumentu na bazie opowiadania, ale całe historiw są do wysłuchania tylko w aplikacji Storytel. Sześć odcinków i sześciu znakomitych polskich aktorów w roli lektorów. Borys Szyc, Olga Bołądź, Piotr Stramowski, Szymon Bobrowski, Przemek Bluszcz i Mariusz Bonaszewski. Więcej na 

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze