1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Śniadania Przedsiębiorczych Kobiet

Śniadania Przedsiębiorczych Kobiet

Zobacz galerię 15 Zdjęć
Cykliczne Śniadania Przedsiębiorczych Kobiet to inicjatywa prężnie działającej Fundacji. Kobiety chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Wiedzą, że w ten sposób mogą zainspirować innych, pomóc w ich rozwoju.

Za każdym razem jest tak samo: świeżo parzona kawa, pyszne zdrowe jedzenie, kameralne grono kobiet. Zarówno tych, które prowadzą swoją działalność gospodarczą, chcą rozwijać swój biznes jak i tych, które wahają się, czy własna firma to ta właściwa droga. Niektóre chcą poznać inne kobiety, wzajemnie wesprzeć się, podjąć współpracę z innymi.

 

Spotkania prowadzą założycielki Fundacji, Katarzyna Wierzbowska i Dorota Czekaj

 

Odmiennym oraz niezwykle istotnym przedmiotem każdego Śniadania, jest prezentacja jednej lub kilku przedsiębiorczyń i ich dokonań w przebytej już drodze. Historia, którą opowiadają niezwykle inspiruje, skłania do refleksji, pomaga zrozumieć jak duże znaczenie mają podejmowane decyzje w drodze budowania biznesu. Dzielenie się swoimi doświadczeniami z innymi,  dostarcza wielu cennych informacji o danej branży czy specyficznych działaniach.

Niedawno odbyło się Śniadanie z udziałem założycielek marki L37, Pauliną Adą Kalińską oraz Joanną Trepka. Twórczynie oryginalnych butów opowiedziały, jak doszły do momentu podjęcia współpracy z Zalando, dlaczego im się to opłaca i czemu postanowiły nie rozwijać sieci salonów stacjonarnych.

 

 

 

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze