1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Krzysztof Iwaneczko mówi światu: Jestem.

fot. materiały prasowe
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
W piątek, 18 stycznia ukazał się debiutancki album Krzysztofa Iwaneczko. Płytę zapowiedział singiel „Jestem”. Płyta zawiera 11 autorskich kompozycji, nagranych we współpracy z Michałem Kushem, zdobywcą trzech nagród „Fryderyk” 2018 oraz Mariuszem Obijalskim. Płyta łączy w sobie miłość artysty do klasycznych soulowych brzmień z współczesnym spojrzeniem. 

Początek roku 2019 to kolejne nowości muzyczne. Jedną z nich jest singiel Krzysztofa Iwaneczko "Pozwól", który zapowiada długo wyczekiwaną debiutancką płytę artysty; dodatkowo płyta wyjdzie nakładem wytwórni ID Music - którą artysta powołał do życia w tym roku.

"Przepiękna i wzruszająca piosenka", "warto było czekać tak długo" - komentują fani artysty w mediach społecznościowych.

Już kilka godzin po opublikowaniu teledysku do singla "Jestem" klip spotkał się z pozytywnym odbiorem wśród fanów, którzy komentują: "piękne, wzruszające, replay, replay".

Sam artysta pisze w swoich mediach społecznościowych:

"Kochani, to ważny dla mnie czas w którym wydarzy się wiele rzeczy. Rzeczy na które długo czekałem. Pierwszą z nich jest klip, który mam zaszczyt przedstawić. Jest to drugi i obiecuje - ostatni singiel zapowiadający moją debiutancką płytę. 

Dziękuje tym, dzięki którym powstał i tym którzy na niego czekali. Bądźcie. K."

 

"Jestem." To tytuł debiutanckiej płyty Krzysztofa Iwaneczko - na którą fani i on sam czekał ponad dwa lata. To album solowy, który zawiera 11 autorskich piosenek wokalisty. Producentami nagrań są: Laureat trzech nagród „Fryderyki” - Michał Kush, pianista Adam Lemańczyk oraz sam Krzysztof. Za miks i realizację odpowiada Jacek Antosik. Gościem specjalnym jest Atom String Quartet.

Dla samego artysty, to  utęskniony, wyczekany i przede wszystkim  upragniony krążek. Tytułem "JESTEM." Krzysztof podkreśla swoją obecność na scenie, na polskim rynku muzycznym z zupełnie nową - własną wytwórnią ID Music, świeżym pomysłem i energią!

Płyta ukazała się 18 stycznia 2019 i jest dostępna w salonach muzycznych w całej Polsce.

Dystrybutorem artysty i jego wytwórni jest "e-muzyka".

Bądź na bieżąco i obserwuj artystę na  i .

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze