1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Top Employers Polska 2019: 10. edycja Programu w Polsce – 56 laureatów

Top Employers Polska 2019: 10. edycja Programu w Polsce – 56 laureatów

Jubileuszowa edycja programu wyłoniła 56 laureatów – liderów w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi. 31 stycznia 2019 r. odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów Top Emloyers.

Już  po raz dziesiąty polscy pracodawcy mieli okazję spotkać się i wspólnie, w gronie ponad 400 osób, świętować swój sukces. Uroczystość poprowadził Tomasz Kamell, zaś jako gość specjalny wystąpił gen. Roman Polko, były dowódca jednostki GROM, uczestnik wielu misji wojskowych. W swojej prelekcji generał pokazał jak wielką rolę mają do odegrania w dzisiejszych czasach liderzy i w jaki sposób powinni budować swoje zespoły.

Program Top Employers

Top Employers Institute od ponad 25 lat bada pracodawców na całym świecie pod kątem prowadzonej przez nich polityki personalnej. Tytuł Top Employer otrzymują tylko firmy, które pozytywnie przejdą szczegółowe badanie i proces weryfikacji.  W 2019 roku Top Employers Institute przyznał ten tytuł 1554 organizacjom w 118 krajach. Polska znalazła się na dziewiątym miejscu pod względem liczby certyfikowanych organizacji na świecie.

Wśród laureatów są 3 organizacje, które są w programie od 10 lat, 21 firm nieprzerwanie od minimum 5 lat przystępuje corocznie do weryfikacji swoich strategii i polityk HR, zaś 10 organizacji to nowi uczestnicy.

Jak wynika z badania w tym roku głównym priorytetem dla polskich pracodawców są zmiany organizacyjne i kulturowe,  na drugim miejscu - zaangażowanie pracowników, zaś na trzecim – strategia rozwoju talentów.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze