1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Kultura
 4. >
 5. Konkurs: Wygraj bilety na spektakl muzyczny Piaf! The Show (WYNIKI)

Konkurs: Wygraj bilety na spektakl muzyczny Piaf! The Show (WYNIKI)

Po ogromnym sukcesie, jaki przyniosły koncerty na całym świecie, musical Piaf! The Show ponownie zagra w Polsce! Spektakl przygotowano z okazji 100. rocznicy urodzin Edith Piaf. W jej rolę wcieli się zjawiskowa wokalistka Anne Carrere. Odpowiedz na pytanie konkursowe, wygraj bilet i obejrzyj show na żywo!

Po ogromnym sukcesie, jaki przyniosły koncerty na całym świecie, musical Piaf! The Show ponownie zagra w Polsce! Spektakl przygotowano z okazji 100. rocznicy urodzin Edith Piaf. W jej rolę wcieli się zjawiskowa wokalistka Anne Carrere.

Musical przenosi widzów w niepowtarzalny klimat Paryża i przedstawia życie oraz twórczość legendarnej piosenkarki od początków jej kariery, aż po największe sukcesy. W programie znalazło się 20 piosenek, w tym „La Vie en Rose”, „Milord” czy „Non, Je ne Regrette Rien”.

Od chwil premiery, Piaf! The Show obejrzało ponad milion widzów w 50 krajach! Musical wystawiono w najsłynniejszych salach koncertowych na świecie, na czele z nowojorską Carnegie Hall, czy paryską Olympią, wyprzedając je do ostatniego miejsca. W Polsce gościł już 3 razy, wyprzedając kilkakrotnie sale w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie czy Poznaniu.

Zapraszamy do konkursu!

Do wygrania 5 podwójnych biletów na musical w wybranym mieście!
 • 26 kwietnia w Łodzi (Wytwórnia)
 • 27 kwietnia w Toruniu (Aula UMK)
 • 28 kwietnia we Wrocławiu (Audytorium WCK) ODWOŁANY!
 • 30 kwietnia w Gdańsku (Filharmonia Bałtycka)
 • 1 maja w Warszawie (Teatr Roma)
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Który utwór Edith Piaf jest twoim ulubionym i dlaczego?
W tytule maila należy wpisać nazwę konkursu oraz miasto (przykładowo Konkurs: Piaf The Show Warszawa)

Co trzeba zrobić? 1. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl 2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 17.04.2019 – 24.04.2019 3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin konkursu 4. Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi

Nagrody otrzymują:  Iwona Z. TORUŃ sonia67 ŁÓDŹ whites7 WARSZAWA klaudiaff GDAŃSK Uwaga! Spektakl we Wrocławiu został odwołany. 

Więcej na temat koncertu: 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze