1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Reakcja aktorów „Gry o Tron” na scenariusz ostatnich odcinków

fot. Screenshot Twitter
Koniec "Gry o Tron" najpopularniejszego i zrealizowanego z największym rozmachem w historii serialu to dalej szeroko omawiana kwestia na całym świecie. Najwierniejsi fani dalej nie mogą pogodzić się z tym, że tydzień temu oglądali ostatni odcinek legendarnej sagi. Choć cały świat z zapartym tchem wyczekiwał ostatecznych rozwiązań w serialu i tworzył własne scenariusze... ten prawdziwy zaskoczył nawet samą obsadę.

Ostatni sezon "Gry o Tron" budzi ogromne emocje. Nie tylko dlatego, że zamyka toczącą się od wielu lat historię powstałą na podstawie książek autorstwa George'a R.R. Martina. Ostatnie sezony serialu składają się bowiem z treści, których nie znajdujemy w książkach Martina, dlatego też, nikt nie wiedział, jaki finał głównym bohaterom zgotują twórcy serialu - David Benioff i D.B. Weiss.

Niestety, jak się okazało, finałowy sezon kultowego serialu spotkał się z chłodnym przyjęciem przez widzów i zagorzałych fanów. W produkcji nie brakowało różnego rodzaju niespodziewanych wpadek (warto przypomnieć tu chociażby wpadkę z kubkiem ze Starbucks'a), a historie większości bohaterów nie spotkały się ze zrozumieniem ze strony oglądających.

Nie oznacza to jednak, że wszyscy byli niezadowoleni z tego, jak potoczyły się losy Aryi, Sansy, Jona Snowa, czy Daenerys. Kilka dni temu HBO opublikowało wyjątkowy prezent dla wszystkich wielbicieli serialu - film dokumentalny pt. "Gra o Tron - ostatnia warta". Dokument ujawnia, jak na scenariusz ostatniego sezonu zareagowali odtwórcy głównych ról i co sądzą na temat finału, jaki zaprezentowali twórcy serialu.

Kawałki filmu są już dostępne w sieci i trzeba przyznać, że budzą ogromne emocje. Zwłaszcza moment, w którym aktorzy zapoznali się z tym, kto zabije Nocnego Króla, a także kto ostatecznie pozbawi główną bohaterkę Daenerys życia spotkał się z nieprzewidzianymi reakcjami. Zobaczcie sami!

 

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze