1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. "Stulecie Winnych. Opowiadania" - siedem historii rozwijających wątki sagi

"Stulecie Winnych. Opowiadania" - siedem historii rozwijających wątki sagi

Ałbena Grabowska, autorka sagi "Stulecie Winnych", fot. materiały prasowe
Rodzina Winnych powraca! Książka "Stulecie Winnych. Opowiadania" powstała z myślą dla wszystkich fanów sagi oraz tych, którzy pragną poznać więcej historii związanych z jej bohaterami. Znajdziemy tu frapujące, wzruszające, a czasem nawet przerażające historie, które z pewnością zaskoczą was jeszcze bardziej niż sama trylogia!

 

W książce "Stulecie Winnych. Opowiadania" przeczytamy o dramatycznym przebiegu Wigilii 1943 roku, dowiemy się co doprowadziło Kazimierza na szczyt warszawskiego półświatka, lepiej poznamy doktora Brzozowskiego i historię jego miłości oraz sprawdzimy co działo się z Pawłem po jego zniknięciu w dniu wybuchu II wojny światowej.

Losy bohaterów zarówno sagi, jak i opowiadań zostały osadzone w realiach XX wieku. Pojawiają się w nich postacie zarówno fikcyjne, jak i historyczne. Bestsellerowa saga skradła serca tysięcy czytelników, a serial na jej motywach cieszy się ogromną popularnością. Teraz przyszedł czas na "Stulecie Winnych. Opowiadania"!

Zapraszamy do subskrybowania kanału , gdzie będą pojawiały się nagrania Ałbeny Grabowskiej, czytającej fragmenty książki „Stulecie Winnych. Opowiadania”.

7 opowiadań rozwijających wątki sagi znajdziecie w "Stulecie Winnych. Opowiadania" autorstwa Ałbeny Grabowskiej. Książka do nabycia naszym sklepie internetowym:

Stulecie Winnych. Opowiadania Ałbena Grabowska Zobacz ofertę promocyjną
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze