1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Pierwsze zdjęcia i oficjalna zapowiedź „Wiedźmina” już dostępne

Zobacz galerię 8 Zdjęć
Książki autorstwa Andrzeja Sapkowskiego opowiadające historię Geralta z Rivii to jedna z najsłynniejszych historii w Polsce. Saga o Wiedźminie okazała się bowiem idealną fabułą nie tylko powieści, ale również gry komputerowej, która zyskała międzynarodową popularność. Teraz przeniesienia wiedźmińskiego świata na język elektroniczny podjął się Netflix, który jeszcze w tym roku zaprezentuje serial pt. "Wiedźmin". 

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

W postać Geralta z Rivii wcieli się Henry Cavill (Mission Impossible - FalloutLiga Sprawiedliwości), a w pozostałych głównych rolach wystąpią  Anya Chalotra (A.B.C.Wanderlust) jako Yennefer i Freya Allan (Wojna światówKraina bezprawia) jako Ciri.

Nie da się ukryć, iż jest to jedna z najgłośniejszych i najbardziej wyczekiwanych premier roku, z którą fani sagi Sapkowskiego wiążą ogromne nadzieje. Długo oczekiwany serial Wiedźmin ma już oficjalne profile w mediach społecznościowych. Fani mogą śledzić najnowsze informacje o serialu na Instagramie i Facebooku. Są tam już dostępne pierwsze zdjęcia głównych bohaterów: Geralta, Yennefer i Ciri.

  

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze