1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. El Camino: kontynuacja "Breaking Bad" potwierdzona!

El Camino: kontynuacja "Breaking Bad" potwierdzona!

Kadr z filmu "El Camino: Film Breaking Bad", fot. materiały prasowe Netflix
Jeden z najgłośniejszych seriali w historii, nagrodzony wieloma statuetkami i uważany za najlepszy serial telewizyjny wszech czasów, czyli "Breaking Bad" doczekał się... filmowej kontynuacji! Już 11 października na platformie Netflix ukaże się "El Camino: Film Breaking Bad", w którym znów zobaczymy jednego z głównych bohaterów - Jessy'ego Pinkmana!

Serial, który miał swoją premierę ponad 10 lat temu okazał się wielkim sukcesem. Historia oddanego rodzinie, ułożonego i spokojnego nauczyciela chemii Waltera White'a, który w związku ze śmiertelną chorobą, wraz z dawnym uczniem Jessem Pinkmanem zdecydował się zająć produkcją narkotyków, wzbudziła zainteresowanie całego świata. Kilka lat później pojawił się nawet spin off serialu pt. "Zadzwoń do Saula" opowiadający historię Saula Goodmana - prawnika, który pomagał głównym bohaterom w ich nielegalnych poczynaniach, i który również zasłynął swoimi niestandardowym zachowaniem.

Tym razem na ekranie zobaczymy dalszą historie Jessego Pinkmana, który po ucieczce na wolność będzie starał się uporać z demonami przeszłości. Za scenariusz i reżyserię tego trzymającego w napiąciu thrillera odpowiada Vince Gilligan - twórca serialu Breaking Bad. Producentami filmu są: Mark Johnson, Melissa Bernstein, Charles Newirth, Diane Mercer i Aaron Paul we współpracy z Sony Pictures Television.

Jak na razie Netflix, na którym 11 października pojawi się film, zaprezentował zwiastun, w którym widzimy dawnego współpracownika Pinkmana - Skinny Pete'a, który zostaje przesłuchiwany w sprawie swojego szefa. Jak na razie o produkcji wiemy niewiele więcej, ale jedno jest pewne - wszyscy z zapartym tchem czekamy na to, by ponownie zobaczyć Aarona Paula w roli Jessego!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze