1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Nowości serialowe i filmowe online, na które czekamy

Nowości serialowe i filmowe online, na które czekamy

fot. materiały prasowe Netflix
fot. materiały prasowe Netflix
Klasyki filmowe i najgorętsze seriale nadrobione? Spokojnie. Za chwilę na największych platformach pojawią się nowości, które znowu przyciągną nas przez telewizory i komputery. Na te premiery czekamy!

"Kierunek: Noc"

Nowość dostępna na platformie Netflix zadebiutuje już 1 maja 2020 r. "Kierunek: Noc" to historia inspirowana książką "Starość Aksolotla" autorstwa Jacka Dukaja, który to wraz z Tomkiem Bagińskim jest także producentem wykonawczym serialu. Historię rozpoczyna katastrofalne w skutkach zjawisko słoneczne, które sprawia, że gwiazda zaczyna niszczyć wszystko na swojej drodze. Akcja toczy się wokół pasażerów i członków załogi nocnego lotu z Brukseli, którzy postanawiają obrać kurs na zachód, aby szukać schronienia w mroku. Na pokładzie samolotu o przeżycie walczą bogaci i biedni, młodzi i starzy, cywile i wojskowi pochodzący z różnych środowisk i mówiący różnymi językami.W "Kierunek: Noc" zobaczymy między innymi Ksawerego Szlenkiera, który wcieli się w postać Jakuba.

"The Eddy"

8 maja również na Netflixie, długo wyczekiwana premiera z udziałem polskiej aktorki - Joanny Kulig. Akcja serialu "The Eddy" rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu. To opowieść o losach właściciela podupadającego klubu, grającej w nim kapeli i niebezpieczeństw, z jakimi muszą mierzyć się w chaotycznym życiu miasta. Przeplatana jazzowymi, dynamicznymi utworami fabuła serialu "The Eddy" opowiada o muzyce, która może uzdrawiać, łączyć ludzi i przemieniać chaos w prawdziwe piękno.

"Siły Kosmiczne"

Wyjątkowa obsada - Steve Carell i Lisa Kudrow, którą wszyscy pamiętamy jako Phoebe z "Przyjaciół" to jedna z zalet serialu, który niebawem zadebiutuje na Netflixie. Już 29 maja będziemy mogli obejrzeć przygody generała Marka R. Nairda, który otrzymuje zadanie poprowadzenia nowo utworzonej szóstej formacji sił zbrojnych USA - Sił Kosmicznych. Sceptyczny, ale oddany swojej pracy Mark postanawia przeprowadzić się wraz z rodziną do odległej bazy w Kolorado. Wraz z zespołem naukowców oraz “Spacemanami” pracuje nad zadaniem otrzymanym od Białego Domu.

fot. materiały prasowe Netflix fot. materiały prasowe Netflix

"Braterstwo"

Oparta na prawdziwych wydarzeniach i nieopowiedziana wcześniej historia odważnej i tragicznej w skutkach operacji, która miała miejsce pod koniec lat osiemdziesiątych XX wieku podczas wojny radziecko-afgańskiej to nowość, którą od 22 kwietnia obejrzymy na platformie HBO GO. 

"Tyler Rake: Ocalenie"

Nowość z mistrzem od zadań specjalnych - Chrisem Hemsworthem w roli głównej. Tytułowy Tyler Rake podejmuje się zlecenia odbicia z rąk porywaczy syna międzynarodowego barona narkotykowego, nie zdając sobie sprawy, jak ogromnego ryzyka się podejmuje.„ Tyler Rake: Ocalenie” to pełen akcji, trzymający w napięciu thriller w reżyserii Sama Hargrave’a, który już 24 kwietnia zobaczymy na platformie Netflix.

"Mrs. America"

Serial można oglądać już od kilku dni na antenie HBO GO. "Mrs. America" to opowieść o niejakiej Phyllis Schlafly, która na kilka miesięcy przed swoją śmiercią nawoływała do głosowania na jedynego słusznego (w jej opinii) kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych - Donalda Trumpa i stała się twarzą ruchów antyfeministycznych. W roli głównej - Cate Blanchett, która już zbiera ogromne pochwały za kreację w "Mrs. Amercia". Nowe odcinki pojawiają się co tydzień (od 18 kwietnia) na platformie HBO GO.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze