1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Natalia Przybysz zagra koncert w ramach cyklu "dla WAS graMY"

Natalia Przybysz zagra w ramach cyklu koncertów "dla WAS graMY" (fot. materiały prasowe)
Koncerty i spotkania z fanami to istotny element życia i pracy każdego artysty. Pandemia spowodowała, że nie mogą być one organizowane w tradycyjnej formie, dlatego powstała akcja "dla WAS graMY", odpowiedź polskich artystów na potrzebę bycia razem i koncertowania z udziałem publiczności.

Pandemia koronawirusa w naszym kraju doprowadziła do nagłego przerwania bezpośredniego kontaktu artysty z publicznością. Sytuacja ta sparaliżowała zarówno twórców, jak i instytucje kultury. Artyści stracili jedyne źródło utrzymania, a wielu z nich nie jest nawet w stanie utrzymywać swoich rodzin. Nie potrafiąc przewidzieć kiedy wydarzenia kulturalne z udziałem publiczności wrócą w tradycyjnej formie (taki stan utrzymywać się będzie pewnie jeszcze przez wiele miesięcy) i odnotowując wzmożoną aktywność słuchaczy w Internecie postanowiono powołać do życia projekt "dla WAS graMY", czyli cykl płatnych, lecz kameralnych koncertów online. Celem inicjatywy jest pomoc artystom w kontakcie z odbiorcą, ale też zaspokojenie ludzi, których naturalną potrzebą jest uczestniczenie w wydarzeniach kulturalnych.

Najbliższym koncertem, który odbędzie w ramach akcji "dla WAS graMY" będzie występ Natalia Przybysz, wyjątkowej osobowości na polskiej scenie muzycznej. Wokalistka i autorka tekstów cały czas się rozwija, tworzy nowe albumy i single. Podczas koncertu usłyszycie utwory z ostatniego albumu Natalii "Jak Malować Ogień" oraz piosenki z poprzednich płyt, zaśpiewane i zagrane w wyjątkowych, kameralnych okolicznościach.

Artystka zagra ze swoim zespołem w składzie: Natalia Przybysz - wokal, Jurek Zagórski - gitara, Mateusz Waśkiewicz - gitara, Pat Stawiński - bas, Kuba Staruszkiewicz - perkusja.

Natalia Przybysz zagra w ramach cyklu koncertów "dla WAS graMY" (fot. materiały prasowe)

"Na tę okazję zapraszamy Was do mieszkania, w którym powodowani koniecznością chwili zaczęliśmy organizować koncerty. Chcielibyśmy żebyście mogli zobaczyć i usłyszeć artystę w innych warunkach. Będzie kameralnie i nastrojowo. Zarezerwujcie czas, zajmijcie wygodne miejsce i oczywiście zaproście domowników. Aha! Jeśli możecie podłączcie głośnik lub system hi-fi. Koncert będzie transmitowany w jakości full HD"

Po koncercie Natalia zaprasza na backstage. Ze względu na kameralny charakter spotkania liczba miejsc będzie ograniczona.

Koncert odbędzie się w piątek 19 czerwca o godz. 21:00. Bilety dostępne są na stronie dlawasgramy.pl. Cena biletu na sam koncert wynosi 30 zł. Bilet na koncert z zaproszeniem na backstage kosztuje 100 zł. 

Poniżej możecie posłuchać akustycznej wersji utworu "Ciepły wiatr", będącej zapowiedzią koncertu:

Kupując bilet na koncert "dla WAS graMY" wspierasz polską służbę zdrowia w czasie walki z pandemią COVID-19. 10 proc. zysku z koncertu przekazane będzie na ten ważny cel. Razem wspierajmy naszych bohaterów.

Kolejne koncerty w ramach akcji "dla WAS graMY" odbędą się:

  • 27 czerwca - Atom String Quartet
  • 10 lipca - Jan Młynarski
  • 1 sierpnia - Aga Zaryan

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze