1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Anna Gacek startuje z kolejnym podcastem

Anna Gacek startuje z kolejnym podcastem

Podcast Anny Gacek
Podcast Anny Gacek "Rzeczy ulubione" będzie dostępny w Audiotece od 6 sierpnia. (Screen: FB Anny Gacek)
"Rzeczy ulubione" - taki tytuł nosi najnowszy podcast Anny Gacek, którego premiera odbędzie się już 6 sierpnia. Dziennikarka będzie w nim przeprowadzała rozmowy z ludźmi ze świata muzyki, sztuki i kultury.

Pomysł na tytuł swojego najnowszego podcastu Anna Gacek zaczerpnęła z "My Favorite Things" Johna Coltrane’a, czyli jednego z najważniejszych albumów w historii muzyki jazzowej. Ma to być cykl rozmów z inspirującymi ludźmi, których dziennikarka wypyta o ich "ulubione rzeczy". [...] w tych rozmowach nie ma żadnych reguł, a zdarzy się w nich wszystko. Jestem szalenie podekscytowana tym, co dla Was przygotowałam, bo kilka rozmów już za mną, są wspaniale, głębokie, mądre, inspirujące. To nie tylko nowy cykl, to także trochę inna w nim ja. Wolność uskrzydla, także dziennikarsko - napisała Gacek w zapowiedzi audycji na swoim profilu facebookowym.

"Rzeczy ulubione" mają mieć swoja premierę już 6 sierpnia, a w premierowym odcinku będziemy mogli usłyszeć rozmowę z Arturem Rojkiem, bo to właśnie on zainspirował dziennikarkę do stworzenia słuchowiska w takiej formie. Kolejne odcinki mają ukazywać się raz w tygodniu, w czwartki. Co więcej, każdemu odcinkowi będzie towarzyszyła playlista na Spotify, stworzona przez gościa danego odcinka.

Najnowszego podcastu Anny Gacek będzie można słuchać w serwisie i aplikacji Audioteki. Odcinki przez 48 godzin od ich publikacji będą dostępne za darmo dla wszystkich, natomiast później będą mogli ich wysłuchać tylko członkowie Klubu Audioteki. To już trzeci podcast autorstwa Anny Gacek dostępny w Audiotece. Dotąd dziennikarka prowadziła dwie muzyczne audycje - "Don’t Give Up", czyli opowieść o muzyce która dodaje skrzydeł i niesie nadzieję, oraz "Sweet 90's" o piosenkach lat 90.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze