1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Netflix udostępnił zwiastun 5. sezonu "Domu z papieru"

Netflix udostępnił zwiastun 5. sezonu "Domu z papieru"

Jaime Lorente jako Denver, Belén Cuesta jako Manila oraz Úrsula Corberó jako Tokio w 5. sezonie serialu "Dom z papieru". (Fot. materiały prasowe Netflix)
Netflix przedstawił oficjalny zwiastun pierwszej części 5. sezonu "Domu z papieru". Kiedy poznamy finał najsłynniejszego napadu w historii platformy?

”Bez Profesora. Bez planu. Bez nadziei... 100 godzin, które wydają się trwać 100 lat” - w ten sposób Tokio opisuje swoje odczucia w oficjalnym zwiastunie pierwszej części 5. sezonu „Domu z papieru”. Profesor zdradza, że odkryto zbiornik retencyjny, a Pułkownik Tamayo przygotowuje wojskowy szturm na Bank Hiszpanii. Dla gangu to moment, w którym nic nie jest już pewne. Zdają się być na przegranej pozycji i wygląda na to, że ich koniec jest naprawdę bliski. Czy pomimo przeciwności odzyskają siły do walki... jeszcze ten jeden raz? W końcu to oni są ruchem oporu.

Na 5. sezon serialu „Dom z papieru” czekają miliony fanów na całym świecie. Poprzedni sezon osiągnął bowiem nieprawdopodobny wynik - obejrzało go 65 milionów widzów. Tym samym serial zyskał pierwsze miejsce wśród najczęściej oglądanych nieanglojęzycznych produkcji na platformie Netflix. Ostatni, 5. sezon, serialu zadebiutuje w dwóch częściach - pierwsza będzie miała swoją premierę 3 września, druga - 3 grudnia 2021 r.

(Fot. materiały prasowe Netflix)

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze