1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Na to czekaliśmy! Te seriale pojawią się we wrześniu na Netflixie i innych platformach

Na to czekaliśmy! Te seriale pojawią się we wrześniu na Netflixie i innych platformach

Kadr z serialu "Lucyfer", fot. materiały prasowe Netflix
Wrzesień to nie tylko powrót do szkół i obowiązków, a także szybkie pożegnanie się z odchodzącym latem. To także początek sezonu na długie maratony starych seriali i odkrywanie nowych telewizyjnych produkcji! Zobaczcie, jakie seriale powrócą do nas z nowymi sezonami już od początku września.

”Dom z papieru”

Już w piątek, 3 września na Netflixie obejrzymy pierwszą część ostatniego sezonu kultowego hiszpańskiego serialu „Dom z papieru”. Jako jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali od miesięcy, „Dom...” pojawi się z finałowym sezonem, którym cała ekipa pożegna się z widzami. Przypomnijmy, że nadchodzący sezon stanowi kontynuację historii gangu, który tym razem zamknięty jest w Banku Hiszpanii. Ekipie udało się wprawdzie uratować Lizbonę, ale pierwszy raz w tak poważne tarapaty wpadł Profesor, który... wyjątkowo nie ma żadnego planu ucieczki. Przed nami pięć mocnych i podobno - według samego twórcy i producenta serialu - najlepszych odcinków serialu.

„Lucyfer”

Ogromnie wyczekiwanym tytułem okazał się również „Lucyfer”, czyli opowieść o niezwykle charyzmatycznym diable, która także doczekała się ostatniego sezonu. 10 września dowiemy się, jak skończą się przygody diabła, który pewnego razu postanowił porzucić piekło i wybrać się na ziemskie wakacje. Jak podkreślał aktor grający główną rolę - finałowe odcinki wzruszą fanów, ale też sprawią im wiele radości. Nie możemy się doczekać.

„Sex Education”

Jedna z czołowych produkcji Netflixa, która została przyjęta niezwykle entuzjastycznie przez wszystkie pokolenia widzów doczekała się trzeciego sezonu. Wszystkie kultowe postaci, które poznaliśmy w poprzednich odcinkach pojawią się znów na ekranie, do obsady dołączy zaś jedna nowa aktorka - znana z z serialu HBO „Dziewczyny”, Jemima Kirke. Jemima wcieli się w postać nowej dyrektorki liceum, do którego uczęszcza Otis, Maeve, Eric i Aimee. Nowy sezon jednego z najbardziej uświadamiających i ciekawie zrealizowanych seriali Netflixa obejrzymy już 17 września.

„The Morning Show”

Niezwykle ciepło przyjęty pierwszy sezon „The Morning Show” nagrodzony statuetką Emmy powraca z drugim sezonem. Serial z Jennifer Aniston, Steve'm Carrelem i Reese Whiterspoon to historia prowadzących poranny program nadawany w amerykańskiej telewizji, którzy od lat przyjaźnią się i wspólnie „budzą całą Amerykę”. Sytuacja - zarówno prywatnie, jak i zawodowo komplikuje się, gdy Mitch zostaje zwolniony po ujawnieniu skandalu z jego udziałem. Serial w założeniu miał być dziełem pokazującym realia pracy w epoce #metoo, która zwłaszcza na branży telewizyjno-mediowej odcisnęła największe piętno. Znajdziemy tam jednak o wiele więcej przemyconych wątków obnażających realia pracy w zmieniającym się świecie. Produkcja emitowana jest na platformie Apple TV+.

„Chirurdzy”

Jeden z najdłużej emitowanych seriali powraca z...18 sezonem. Gratka dla fanów, którzy na każdy odcinek czekają z wielkim utęsknieniem, niemałe wyzwanie dla tych, którzy nigdy do „Chirurgów” nie sięgnęli, choć zawsze chcieli. Serial ukazujący realia pracy lekarzy w jednym ze szpitali w Seattle stał się jednym z najbardziej kultowych obrazów telewizyjnych, którego główną osią wydarzeń jest życie Meredith - córki wybitnej lekarki, której losy poznajemy w momencie, gdy dołącza do szpitala jako stażystka. Choć od tego czasu wiele się już zmieniło, kolejne historie trzymają równie w napięciu, co pierwsze sezony show.

„Co robimy w ukryciu?”

Już 2 września na HBO GO pojawią się kolejne odcinki serialu „Co robimy w ukryciu?”, czyli historia czwórki wampirów mieszkających wspólnie w Nowym Jorku, w którym próbują odnaleźć się wśród śmiertelników. W trzecim sezonie serialu dowiemy się, co wydarzy się po ostatnich szokujących odkryciach grupy nowojorskich wampirów, które w nadchodzących odcinkach zyskują jeszcze większą władzę. Co tym razem przydarzy się Nandorowi, Nadji, Laszlo i Colinowi i czy odnajdą „święty spokój” w normalnym życiu?

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze