1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Seriale o miłości – najlepsze produkcje na Netflix w 2021 roku

Seriale o miłości – najlepsze produkcje na Netflix w 2021 roku

„Bridgertonowie” (Fot. materiały prasowe)
„Bridgertonowie” (Fot. materiały prasowe)
Seriale o miłości, związkach i relacjach to nadzwyczaj popularna kategoria na Netflixie. Jeśli interesują was takie produkcje, mamy dla was trochę propozycji.

Najlepsze seriale o miłości – TOP 10 produkcji dostępnych na Netflixie

Gdzie znaleźć najlepsze seriale o miłości? W pierwszej kolejności warto zajrzeć na Netflixa. Streamingowy gigant oferuje znakomite seriale o miłości i związkach do oglądania we dwoje, i nie tylko. W przepastnej bibliotece serwisu można się jednak łatwo zgubić, dlatego – specjalnie dla was – przygotowaliśmy listę zawierającą najlepsze seriale o miłości dostępne na platformie.

W naszym zestawieniu znajdziecie najpiękniejsze seriale o miłości – znakomicie zrealizowane produkcje kostiumowe, niekiedy z elementami fantastyki („Bridgertonowie”, „Telefonistki”, „Outlander”, „Velvet”), poruszające dramaty („Feel good”, „Virgin River”), a także wciągające od pierwszego do ostatniego odcinka komedie romantyczne („Love”, „Little things”, „Specjalista od niczego”, „Emily w Paryżu”). Gwarantujemy, że czeka was spora dawka wzruszeń!

„Bridgertonowie”

„Bridgertonowie” to błyskotliwy serial o miłości – pokazuje, że prawdziwa przyjaźń jest ponadczasowa, z siłą rodziny lepiej nie zadzierać, a o miłość zawsze warto walczyć. Śledzimy w nim losy Daphne Bridgerton, najstarszej córki potężnej familii, która wkracza na pełną konkurentek scenę małżeńską Londynu w epoce regencji. Na jej drodze pojawia się najlepsza możliwa partia: zbuntowany książę Hastings. Choć Daphne i książę uparcie twierdzą, że nie są zainteresowani związkiem, łączącej ich więzi trudno nie zauważyć.

„Bridgertonowie” (Fot. materiały prasowe) „Bridgertonowie” (Fot. materiały prasowe)

„Telefonistki”

Akcja serialu rozpoczyna się w 1928 roku w Madrycie. Otwarcie w centrum miasta siedziby państwowej spółki telefonicznej przyciąga uwagę setek dziewcząt, które pragną zacząć pracować jako telefonistki w jedynym miejscu dającym im w tych czasach możliwość zrealizowania własnych postępowych aspiracji. Cztery pochodzące z bardzo różnych środowisk kobiety rozpoczynają pracę w centrali. Od tej chwili zazdrość, zawiść i zdrada będą każdego dnia towarzyszyć głodowi sukcesu, przyjaźni i miłości.

„Telefonistki” (Fot. materiały prasowe) „Telefonistki” (Fot. materiały prasowe)

„Velvet”

„Velvet” to kolejny serial, który przenosi nas do gorącej Hiszpanii. Madryt, połowa XX wieku. Poznajemy głównych bohaterów, którzy dorastają i pracują w Galeriach Velvet. Ana trafia tam po śmierci matki. Wychowuje ją wuj. Alberto od dzieciństwa przyjaźni się z Aną. W końcu się w sobie zakochują, ale różnice społeczne są nie do przeskoczenia. Postanawiają razem uciec, a ich miłość musi pokonać wiele przeszkód.

„Velvet” (Fot. materiały prasowe) „Velvet” (Fot. materiały prasowe)

„Outlander”

W serialu „Outlander” podążamy za losami Claire Randall, zamężnej sanitariuszki wojennej, która w 1945 roku w tajemniczy sposób zostaje przeniesiona do roku 1743. Asymilacja w nowym otoczeniu nie jest dla Claire łatwa. Zostaje zmuszona do poślubienia Jamiego Frasera, młodego, szlachetnego i romantycznego szkockiego wojownika. Pomiędzy dwójką bohaterów rodzi się jednak uczucie, co sprawia, że Claire czuje się rozdarta pomiędzy dwóch całkowicie odmiennych mężczyzn w dwóch różnych światach.

„Outlander” (Fot. materiały prasowe) „Outlander” (Fot. materiały prasowe)

„Specjalista od niczego”

„Specjalista od niczego” śledzi losy Deva, 30-letniego aktora z Nowego Jorku, dla którego problemem jest nawet wybór, co zjeść na obiad, nie wspominając o poważnych decyzjach, takich jak plan na życie i karierę. Ten ambitny, zabawny i dynamiczny serial o bardzo osobistym zabarwieniu porusza tak różnorodne tematy, jak trudna sytuacja seniorów, losy imigrantów czy to, jak znaleźć najsmaczniejszy makaron na obiad.

„Specjalista od niczego” (Fot. materiały prasowe) „Specjalista od niczego” (Fot. materiały prasowe)

„Emily w Paryżu”

Dwudziestoparoletnia Emily jest ambitną dyrektorką działu marketingu z Chicago, która niespodziewanie otrzymuje pracę marzeń w Paryżu. Gdy jej firma przejmuje luksusową francuską agencję marketingową, młodej kobiecie powierzone zostaje opracowanie odpowiedniej strategii w mediach społecznościowych. Nowe, paryskie życie Emily wypełniają upojne przygody i nieoczekiwane wyzwania – w tym zyskanie sympatii nowych współpracowników, nawiązanie nowych przyjaźni i odnalezienie miłości.

„Emily w Paryżu” (Fot. materiały prasowe) „Emily w Paryżu” (Fot. materiały prasowe)

„Feel good”

Życie Mae, wschodzącej gwiazdy stand-upu i byłej narkomanki, zdominowała skłonność do uzależnień i beznadziejnego romantyzmu. Gdy dziewczyna spotyka pragmatyczną, ale heteroseksualną do tej pory George, nawiązuje z nią upojny romans. Jednocześnie żongluje relacjami z rodzicami, narkomanami z grupy wsparcia, komikami z miejscowego klubu komediowego i, co najważniejsze, stara się stworzyć zdrowy związek z George. Pytanie tylko, czy zdoła zastąpić toksyczne uzależnienie od miłości samą miłością.

„Feel good” (Fot. materiały prasowe) „Feel good” (Fot. materiały prasowe)

„Little Things”

Kavya i Dhruv próbują rozszyfrować specyfikę nowoczesnych związków, pokonać problemy zawodowe i odnaleźć się we współczesnym zabieganym Mumbaju. Para dwudziestolatków zawsze cieszy się z najmniejszych rzeczy, dla których warto żyć. To opowieść o lepszych i gorszych momentach w życiu i nowoczesnym związku. To jeden z najlepszych i najwyżej ocenianych seriali o miłości ostatnich lat.

„Little things” (Fot. materiały prasowe) „Little things” (Fot. materiały prasowe)

„Love”

„Love” to serial o miłości Gusa i Mickey. To również odważna, zabawna i szczera do bólu opowieść o współczesnych związkach. On jest nad wyraz miłym gościem, a ona bezwstydną, pozytywnie zakręconą dziewczyną. Produkcja opowiada o perypetiach ich związku, euforii i upokorzeniach, zaangażowaniu, miłości i innych rzeczach, przed którymi mieli nadzieję się obronić.

„Love” (Fot. materiały prasowe) „Love” (Fot. materiały prasowe)

„Virgin River”

Serial śledzi losy pogrążonej w żałobie pielęgniarki Melindy „Mel” Monroe, która przeprowadza się do małego miasteczka Virgin River w Północnej Kalifornii. Uważa, że będzie to idealne miejsce, by zacząć od nowa i zostawić za sobą bolesne wspomnienia. Wkrótce jednak odkrywa, że ​​życie w Virgin River nie jest tak proste, jak się spodziewała. Jeszcze wiele musi się wydarzyć, zanim Mel naprawdę uczyni miasteczko swoim domem.

„Virgin River” (Fot. materiały prasowe) „Virgin River” (Fot. materiały prasowe)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze