1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Adele zaprezentowała nowy teledysk

(Fot. Raven B. Varona/materiały prasowe Sony Music)
Adele zaprezentowała właśnie klip do kolejnego utworu ze znakomicie sprzedającego się albumu „30”. Posłuchajcie i zobaczcie, jak brzmi i wygląda teledysk do „Oh My God”.

Adele postanowiła nagrać drugi teledysk promujący niesamowitą płytę „30”, która biła rekordy sprzedaży zarówno w Polsce, jak i na świecie. Przy pracy nad klipem do utworu „Oh My God” brytyjska artystka ponownie spotkała się z Samem Brownem, reżyserem odpowiadającym za oprawę „Rolling In The Deep”. Ruch i energia, których doświadczymy w ilustracji, podkreślają duszny klimat samej piosenki. Tak samo jak słowa: „Wiem, że to złe, ale chcę się bawić”.

Czwarty album Adele zatytułowany „30” dominuje listy przebojów na całym globie. Płyta osiągnęła w Polsce platynowy status w zaledwie kilka tygodni po premierze. Wokalistka może się też pochwalić potrójnie platynową płytą w Stanach Zjednoczonych oraz podwójną platyną w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji i Korei Południowej. „30” to również najlepiej sprzedająca się płyta zagranicznego artysty w Polsce w 2021 roku. Krążek utrzymywał się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się płyt według magazynu „Billboard” przez siedem tygodni. To także jedyny album, który sprzedał ponad milion fizycznych kopii w ubiegłym roku.

Utworem, który jeszcze przed premierą wprowadził nas w klimat płyty, był „Easy On Me”. Numer zajmował pierwszą pozycję listy Billboard Hot 100 przez osiem tygodni. To także najczęściej grana piosenka w amerykańskich stacjach radiowych. Utrzymała się na tej pozycji przez sześć tygodni, bijąc tym samym o tydzień poprzedni rekord artystki z utworem „Rolling In The Deep”. 21 stycznia 2022 roku Adele zacznie także swoją niezwykłą rezydenturę „WEEKENDS WITH ADELE” w Las Vegas.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze