1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

„Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich o tym pamięta”

(Fot. materiały partnera)
Siedząc w szkolnej ławie, każdy z nas czytał „Małego Księcia”. Jedni polubili się z lekturą bardziej, inni mniej. Ale ilu z nas powróciło do tej lektury w wieku dorosłym? Czy Mały Książę może nas czymś jeszcze zaskoczyć? Stéphane Garnier w swojej książce „Żyć jak Mały Książę” udowadnia, że Mały Książę ma dorosłemu czytelnikowi wciąż wiele do zaoferowania.

„Mały Książę” uważany jest za jedną z najważniejszych i najbardziej inspirujących książek, jakie kiedykolwiek powstały. Dla wielu czytelników była to opowieść, z której uczyli się, jak poświęcać czas na prawdziwe życie, kochać i być odważnym, a także jak w dorosłym świecie zachować w sobie radość dziecka.

Autor książki „Żyć jak Mały Książę” przypomina nam, że czerpać wiedzę od Małego Księcia po prostu trzeba: by lepiej żyć ze sobą, z najbliższymi, z nieznajomymi. W świecie, gdzie każdy czuje się czasem zagubiony, warto zatrzymać się na chwilę, aby rozejrzeć się wokół siebie.

(Fot. materiały partnera)

Jeśli przyjmiesz zasady opisane w tej opowieści, twoje życie zmieni się na zawsze: zapanują w nim spokój, swoboda i czułość. Zajrzyj do „Żyć jak Mały Książę”, by dowiedzieć się, jak to zrobić – pewien mały trener pokaże ci, jak poradzić sobie ze światem, który wszystkich nas czasem wyczerpuje i przekracza.

Książka ta nie ma dedykacji odautorskiej – zamiast tego jest specjalne miejsce, abyśmy sami ją komuś zadedykowali, co czyni ją wspaniałym prezentem od serca dla bliskiej nam osoby.

Stéphane Garnier jest autorem wielu bestsellerowych poradników z francuskiej serii „Żyć jak…”. Jego książki o filozofii pewnych czworonogów spod znaku „Żyć jak kot!” sprzedały się w setkach tysięcy egzemplarzy i przetłumaczone zostały na prawie 40 języków.

Stéphane Garnier (Fot. materiały partnera)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze