1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Jennifer Lopez gwiazdą nowego filmu Netflixa

Jennifer Lopez zagra główną rolę w nowym thrillerze Netflixa. (Fot. Mario Anzuoni/Reuters/Forum)
Jennifer Lopez chwilowo odkłada na półkę mikrofon i zawiesza karierę sceniczną. Gwiazda muzyki i filmu już wkrótce zagra w nowej produkcji Netflixa. Pełnometrażowy thriller zatytułowany „The Mother” wyreżyseruje twórczyni fabularnej wersji „Mulan”.

Jennifer Lopez uwielbiamy w każdym wydaniu. Czy śpiewa, czy tańczy, czy gra w filmach – zawsze jest świetna, a co najważniejsze profesjonalna. Już wkrótce megagwiazda wystąpi w nowym thrillerze Netflixa zatytułowanym „The Mother”. Jak donosi magazyn „Variety”, 52-letnia gwiazda, zagra w nim główną rolę, a na ekranie towarzyszyć jej będzie m.in. Joseph Fiennes („Opowieść podręcznej”, „Zakochany Szekspir”).

Film wyreżyseruje Niki Caro, która niedawno oczarowała publiczność remakiem słynnej animacji Disneya „Mulan”. Będzie to pierwszy pełnometrażowy film w ramach współpracy domu produkcyjnego piosenkarki Nuyorican Productions i Netflixa. Co ciekawe, Lopez zamierza wyprodukować projekt z kilkoma innymi firmami.

Oprócz Jennifer Lopez i Josepha Fiennesa, w obsadzie filmu znaleźli się m.in. Omari Hardwick („Urok”) i Gael Garcia Bernal („Babel”), a także nominowani do Oscara w 2021 roku Paul Raci („Sound of Metal”) i Lucy Paez („Silencio”).

Film opowie o zabójczyni (Lopez), która wychodzi z ukrycia, aby opiekować się córką (Paez), którą wcześniej porzuciła. Hardwick i Raci zagrają sprzymierzeńców głównej bohaterki, natomiast Fiennes i Bernal znajdą się po drugiej stronie barykady. „The Mother” nie ma jeszcze daty premiery, ale gdy tylko pojawi się więcej szczegółów, z przyjemnością poinformujemy o tym na łamach naszego portalu. W oczekiwaniu na film, polecamy przyjrzeć się innym produkcjom, w których zagrała Jennifer Lopez.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze