1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Nagrody Best Audio Empik Go rozdane – „Stulecie Winnych. Początek” ze statuetką w kategorii „produkcja oryginalna”

„Stulecie Winnych. Początek” Ałbeny Grabowskiej z Weroniką Humaj w roli głównej zajęło 3 miejsce w Best Audio Empik Go. (Fot. materiały prasowe)
Druga edycja konkursu Best Audio Empik Go już za nami. Aż 21 z 24 nagrodzonych produkcji audio to pozycje rodzime! Nie bez echa przeszedł też serial dźwiękowy „Stulecie Winnych. Początek” na podstawie książki Ałbeny Grabowskiej – zajął 3 miejsce w kategorii „produkcje oryginalne”.

W drugiej edycji Nagród Best Audio Empik Go nominowanych było 79 tytułów. Użytkownicy mogli oddawać głosy na audiobooki, słuchowiska i podcasty w kategoriach: „Produkcja oryginalna”, „Podcast: historie kryminalne”, „Podcast: historie dla każdego”, „Audiobook: dziecięce historie”, „Audiobook: prawdziwe historie”, „Audiobook: namiętne historie”, „Audiobook: mroczne historie” oraz „Audiobook: czułe historie”.

Najpopularniejsze okazały się – po raz drugi – produkcje oryginalne. I to właśnie w tej kategorii miejsce trzecie zajął serial audio „Stulecie Winnych. Początek” Ałbeny Grabowskiej z Weroniką Humaj w roli głównej – to jej głos słyszymy w dźwiękowej wersji historii ukazującej początki historii rodu z podwarszawskiego Brwinowa. To opowieść o rodzinie, której losy wpisują się w dramatyczne wydarzenia XX wieku. Posłuchajcie pierwszego odcinka:

Pełną listę zwycięzców znajdziecie na: https://news.empik.com/193937-nagrody-best-audio-empik-go-rozdane

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze