1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Salt Wave Festival – butikowy festiwal nad morzem i muzyczne zakończenie wakacji

Franz Moody (Fot. materiały prasowe)
Trzecia edycja butikowego festiwalu w Jastarni już niedługo. Na nadmorskiej scenie Salt Wave Festival wystąpią m.in. Łona i Webber + The Pimps, Franc Moody, Bitamina, Miętha i Mery Spolsky.

Specjalnie dla Salt Wave Festival powstała zupełnie nowa aranżacja utworu „Ach, jak przyjemnie”. Słowa utworu, który znają całe pokolenia, wydają się ponadczasowe i idealnie oddają klimat festiwalu Salt Wave. „Gdy jest pogoda, szumi woda, czego jeszcze brak do szczęścia?” Autorami coveru są: Lena Osińska, wokalistka, kompozytorka i instrumentalistka, oraz Łukasz Stachurko, DJ, kompozytor i producent muzyczny. Artyści wspólnie tworzą popularny duet Sonar. – Kiedy zobaczyliśmy wersję z wideo wiedzieliśmy, że udało się wczuć w klimat Salt Wave, naszego ulubionego letniego festiwalu – podkreśla Stachurko.

Wraz z singlem ukazał się teledysk będący ilustracją poprzedniej edycji. Efekt tej współpracy to muzyczne zaproszenie na Półwysep Helski latem i pocztówka z wakacji pełna najlepszych wspomnień.

Harmonogram koncertów

  • Piątek 19 sierpnia: Miętha, Bitamina, RY X, Zalia, Franc Moody, Saint Motel, Mery Spolsky, Kid Francescoli
  • Sobota 20 sierpnia: Lime Cordiale, Balthazar, The Avalanches DJ SET, Lewis OfMan, Ania Leon, Łona i Webber + The Pimps

Bilety w cenie 199,00 PLN (jednodniowy), 299,00 PLN (karnet) oraz 499 PLN (karnet + pole namiotowe) są jeszcze dostępne na stronie festiwalu.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze