1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Dawid Podsiadło z nowym singlem. Album i trasa koncertowa wkrótce

(Fot. materiały prasowe)
Cztery lata po wydaniu multidiamentowego albumu „Małomiasteczkowy” Dawid Podsiadło przedstawia „POST”. Singiel zwiastuje nowy album, którego premiera odbędzie się jesienią.

Od premiery „Małomiasteczkowego” minęło już niemal pięć lat. W tym czasie album pokrył się podwójnym diamentem, rozchodząc się w nakładzie ponad 350 tysięcy sztuk i będąc pierwszym albumem z takim wyróżnieniem od 2008 roku. Już jutro, występem na Stadionie Śląskim, Dawid Podsiadło zakończy swoją pierwszą rekordową trasę po polskich stadionach, która zgromadziła łącznie ponad 150 tysięcy widzów. Będzie to największy koncert w jego karierze. Muzyk jednak nie spoczywa na laurach i zamykając jedne drzwi, otwiera kolejne. Posłuchajcie, jak brzmi nowy singiel artysty zwiastujący album, który ukaże się już jesienią.

– Nie jestem nawet strażnikiem Teksasu, więc tym bardziej średni ze mnie strażnik moralności. Natomiast wiem, że przez całe życie jedna cecha mnie nadzwyczajnie wkurza zarówno u mnie, jak i u innych. To hipokryzja. Z tą, którą mam w sobie, walczę na co dzień. I, jak to zwykle w walce bywa, raz wygrywam, raz przegrywam. Natomiast o tej, do której nie dosięgam – piszę piosenki. Często wydaje się nam, że nasz punkt widzenia to jedyny słuszny punkt. Tworząc „POST”, chciałem przypomnieć starą jak świat maksymę, że jeśli chcemy zmieniać świat na lepsze, to warto najpierw popracować nad sobą – mówi o nowym utworze Dawid Podsiadło.

Autorem tekstu jest Podsiadło, a przy warstwie muzycznej wspomagał go Kuba Galiński, który jest także producentem utworu. Premierze singla towarzyszy ogłoszenie trasy koncertowej POST PRODUKCJA TOUR, która odbędzie się jesienią tego roku w ośmiu polskich miastach: Szczecinie, Gdańsku/Sopocie, Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Warszawie. Bilety trafiły do sprzedaży dziś o godzinie 12:00.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze