1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Sweet Teens – nowy podcast Anny Gacek o popkulturze drugiej dekady XXI wieku

Podcast „Sweet Teens. Anna Gacek i popkultura naszych czasów” już dostępny jest w Audiotece. (Fot. Audioteka)
Anna Gacek powraca z nowym autorskim podcastem o popkulturze. Tym razem dziennikarka bierze na warsztat drugą dekadę XXI wieku. Pierwszy odcinek audycji „Sweet Teens” już jest dostępny w serwisie Audioteka.

„To były czasy, kiedy mówiliśmy »Hello«, graliśmy w »Video Games«, byliśmy świadkami »Narodzin gwiazdy«, »Gry o tron« i »podbicia Internetu«. Straciliśmy Prince'a, Bowiego i Whitney. Zyskaliśmy poczucie, że każdy może być sławny. Kanye, Harry, Taylor, Gaga, Beyoncé, Kim, Adele, przeboje, skandale, kontrowersje, okładki, nagrody, rekordy, upadki i wzloty, tamte dni i tamte noce, wszystko w Sweet Teens” – czytamy w opisie nowego podcastu Anny Gacek.

Dziennikarka muzyczna i popkulturowa kontynuuje serię swoich autorskich audycji o wszystkim tym, co najlepsze w kulturze masowej. Tym razem tematem przewodnim będzie druga dekada XXI wieku, czyli lata 2010–2019. „Mam mnóstwo radości, nagrywając te odcinki i wspominając zdarzenia, od arcydzieł dekady po momenty zawstydzające czy komiczne” – napisała prowadząca na swoim instagramowym profilu.

Nowe odcinki podcastu „Sweet Teens. Anna Gacek i popkultura naszych czasów” będą ukazywać się w każdy wtorek i piątek. Przez 48 godzin od premiery będą one dostępne w aplikacji Audioteki bez dodatkowych opłat, a następnie w ramach Audioteka Klub. Każdemu odcinkowi tradycyjnie towarzyszyć będzie przygotowana przez Annę Gacek playlista. Pierwszy odcinek dostępny jest również w serwisie YouTube.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze