1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Artur Rojek wrócił z nowym singlem

„Pusty” to najnowszy singiel Artura Rojka (Fot. materiały prasowe)
Po krótkiej przerwie od wydania uwielbianego przez fanów i cenionego przez krytyków albumu „Kundel”, Artur Rojek powraca z nowym utworem. „Pusty” powstał w wyniku współpracy artysty z Magierą i CatchUp’em.

„Pusty” to energiczny, słodko-gorzki i nieco punkowy utwór, który jest efektem współpracy artysty z cenionym producentem Magierą oraz jednym z najgłośniejszych debiutantów ostatnich lat – CatchUp’em. To niejedyny, nietuzinkowy singiel Artura, który ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku.

Ostatni projekt Rojka – album „Kundel”, wydany początkiem 2020 roku – spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem fanów i krytyków, pokrywając się złotem. W międzyczasie Artur był jednym z gości na bijącej wszelkie możliwe rekordy popularności, płycie sanah – „Uczta”. Ballada „Tęsknie sobie” w ciągu ostatnich czterech miesięcy została odsłuchana ponad 25 milionów razy we wszystkich serwisach streamingowych.

Oprócz nowości wydawniczych, Artur obecnie zajmuje się organizacją dwóch festiwali muzycznych – OFF Festival (5-7 sierpnia, Katowice) oraz Great September (15-17 września, Łódź).

Źródło: materiały prasowe Sony Music

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze