1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Lily-Rose Depp i The Weeknd w nowym serialu HBO „The Idol”

The Weeknd i Lily-Rose Depp w serialu „The Idol” (Fot. screen YT HBO)
W sieci pojawił się pierwszy zwiastun serialu „The Idol”, za którego produkcję odpowiada Sam Levinson, twórca „Euforii”. W rolach głównych wystąpią w nim The Weeknd i Lily-Rose Depp.

„The Idol” ma opowiadać o początkującej piosenkarce pop, która nawiązuje romans z tajemniczym właścicielem klubu w Los Angeles. Okazuje się, że jest on też samozwańczym liderem osobliwej sekty, znanej w świecie amerykańskiego show-biznesu. W rolach głównych wystąpią: Lily-Rose Depp, znana z ról w filmach „Tancerka”, „Król”, „Planetarium”, oraz The Weeknd, czyli Abel Makkonen Tesfaye, który aktorsko debiutował w filmie „Nieoszlifowane diamenty”. W serialu wystąpią także między innymi: Troye Sivan, Debby Ryan, Rachel Sennott, Steve Zissis i Melanie Liburd. Poniżej pierwszy zwiastun „The Idol” .

The Weekend, wspólnie z Samem Levinsonem, twórcą „Euforii”, czyli jednego z największych sukcesów platformy HBO ostatnich lat, pełni funkcję producenta serialu. Jego współtwórcą jest także Joseph Epstein. „The Idol” zostanie wyprodukowany przez HBO Max i studio A24.

Data premiery serialu nie jest jeszcze znana. Nie wiemy też, czy będzie on dostępny w naszym kraju. Premiera „The Idol” na HBO Max odbędzie się najprawdopodobniej jeszcze w tym roku.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze