1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Adult Swim – seria animowanych seriali dla dorosłych na HBO Max

Serial Adult Swim „Birdgirl” dostępny jest w serwisie HBO Max. (Fot. materiały prasowe)
Lubicie animacje dla dorosłych? Jeśli tak, mamy dla was dobrą wiadomość. Od dzisiaj lista produkcji Adult Swim dostępnych na HBO Max jest dłuższa o kolejną pozycję.

Adult Swim to wiodący producent animacji dla dorosłych. Produkowane przez spółkę seriale zdobywają wiele nagród, biją rekordy popularności i są doceniane przez krytyków. Od dziś w HBO Max możemy oglądać kolejny animowany serial Adult Swim – „Nastoletnia Euthanasia”. Jest to historia osadzona w niedalekiej przyszłości na Florydzie i skupia się wokół właścicieli domu pogrzebowego Tender Endings, rodziny Fantasy: mamy Baby, jej dorosłych dzieci – wujka Pete'a i Trophy – oraz nastoletniej córki Trophy, Euthanasii.

W serwisie dostępne są też inne produkcje Adult Swim, m.in. „Rick i Morty”, „Uśmiechnięci przyjaciele”, „Tuca i Bertie”, „Birdgirl” i „Metalokalipsa”.

Lista produkcji Adult Swim dostępnych w HBO Max:

„Birdgirlspin-off „Harveya Birdmana…”, w którym Judy Ken Sebben znana jako Birdgirl tworzy drużynę Birdteam do walki z przestępczością. Zadaniem ekipy jest cofnięcie wszystkich niebezpiecznych decyzji poprzedniego pokolenia i powstrzymanie spustoszenia spowodowanego przez ich własne produkty, które nie zadziałały tak, jak powinny.

„Metalokalipsa” – animowane przygody członków zespołu deathmetalowego Dethklok, którzy są tak sławni i osiągnęli tak duży sukces, że stali się celem przestępców podobnych do Iluminatów.

„Primalhistoria jaskiniowca i dinozaura, dla których nieprawdopodobna przyjaźń staje się jedyną nadzieją na przetrwanie w brutalnym, pierwotnym świecie.

„Rick i Morty wielokrotnie nagradzany animowany serial komediowy śledzący losy genialnego, lecz socjopatycznego naukowca, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka w szalenie niebezpieczne przygody w całym wszechświecie. Szósty sezon uwielbianej przez widzów produkcji ukaże się na HBO Max już 5 września.

„Robot Chickenwyróżniony nagrodami Emmy satyryczny format autorstwa Matthew Senreicha i Setha Greena wykonany animacją poklatkową.

„Samuraj Jackw odległej przeszłości japoński samuraj wyrusza na misję pokonania złego zmiennokształtnego czarodzieja Aku. Niestety nie wykonuje swojego zadania, bo zostaje przeniesiony do przyszłości, gdzie Aku cieszy się już pełnią mocy.

„Tuca i Bertieanimowany serial komediowy o najlepszych ptasich przyjaciółkach – wolnomyślicielce Tuce i niepewnej Bertie, które podróżują razem przez zmienne koleje życia.

„Trzy żwawe Debryserial przedstawiający surrealistyczną codzienność trzech szalonych gospodyń domowych. Wszystkie trzy noszą imię Debra i mieszkają w zamożnym podmiejskim miasteczku Lemoncurd w stanie Connecticut.

„Uśmiechnięci przyjaciele – serial animowany opowiadający o pracownikach niewielkiej firmy, którzy chcą dawać ludziom szczęście w tym dziwnym i zwariowanym świecie. W firmie pracują cyniczny Charlie i pracownik roku Pim, których zadaniem jest dzwonienie do ludzi, aby podnosić ich na duchu.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze