1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

„The Last of Us” – serialowa adaptacja znanej gry wideo wkrótce na HBO Max. Zobacz zwiastun

Główne role w serialu „The Last of Us” zagrają Pedro Pascal i Bella Ramsey. (Fot. materiały prasowe)
Premiera serialu „The Last Of Us” coraz bliżej. Produkcja na podstawie znanej i cenionej przez graczy oraz krytyków na całym świecie gry wideo zadebiutuje na HBO Max w styczniu 2023 roku. W sieci właśnie pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun.

Historia przedstawiona w „The Last of Us” rozgrywa się 20 lat po zniszczeniu współczesnej cywilizacji przez niosącego śmierć wirusa. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej Ellie. Jego cel wydaje się prosty: doprowadzenie dziewczynki do organizacji poszukującej leku. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po zdewastowanych Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której aby przetrwać, bohaterowie muszą polegać wyłącznie na sobie nawzajem.

W rolach głównych wystąpią Pedro Pascal („Gra o tron”, „Narcos”, „The Mandalorian”) jako Joel oraz Bella Ramsey („Gra o tron”, „Judy”) jako Ellie, a także Gabriel Luna, Nico Parker, Murray Bartlet, Nick Offerma, Merle Dandridg i Jeffrey Pierce. Serial bazuje na niezwykle popularnej grze wideo studia Naughty Dog. Za projekt odpowiadają reżyser „Czarnobyla” Craig Mazin i twórca gry „The Last of Us” Neil Druckmann. W oczekiwaniu na premierę, która odbędzie się 15 stycznia 2023 roku na platformie HBO Max, zachęcamy do obejrzenia pierwszego oficjalnego zwiastuna produkcji.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
Reklama
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze