1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

„Harry i Meghan” – najbardziej wyczekiwany dokument tego roku wkrótce na Netflixie

Premiera pierwszej części dokumentu „Harry i Meghan” na Netflixie już 8 grudnia. Część druga zadebiutuje na platformie 15 grudnia. (Fot. materiały prasowe)
Przed nami premiera dokumentu „Harry i Meghan” na platformie Netflix. Sześcioodcinkowy serial ma pokazywać historię związku księcia i księżnej Sussex z nieznanej dotąd perspektywy.

Ich związek wygląda jak wiele innych. Poznali się, przeżyli burzliwy romans, zakochali się, wzięli ślub, mieli dzieci i zbudowali wspólne życie oparte na wspólnych wartościach i wzajemnym wspieraniu się w pracy i ambicjach. Ale Harry i Meghan nie są zwykłą parą. Ich historia jest jedną z najgłośniejszych na niemal całym świecie i nawet najbardziej zagorzali fani i zwolennicy rodziny królewskiej nigdy wcześniej nie słyszeli, by została ona opowiedziana w taki sposób.

„Harry i Meghan” to bezprecedensowy i szczegółowy serial dokumentalny, w którym książę i księżna Sussexu ze swojej perspektywy przedstawiają własną historię miłosną. W sześciu odcinkach oglądamy początki ich związku oraz piętrzące się przed nimi wyzwania, przez które poczuli, że muszą wycofać się z pełnienia oficjalnych obowiązków. Poznajemy też zdanie przyjaciół i krewnych pary, którzy byli świadkami omawianych wydarzeń, choć w większości wcześniej nie wypowiadali się na ich temat publicznie. Dowiadujemy się również, co sądzą historycy na temat obecnego stanu Brytyjskiej Wspólnoty Narodów i relacji rodziny królewskiej z prasą. „Harry i Meghan” to zatem nie tylko przełomowy obraz jednego z najgłośniejszych związków w historii, ale także opowieść o współczesnym świecie i panujących w nim stosunkach międzyludzkich.

Serial wyreżyserowała Liz Garbus, która ma na koncie nagrodę Emmy oraz dwie nominacje do Oscara. Producentami wykonawczymi są Erica Sashin, Mark Monroe, Dan Cogan, Ben Browning, Chanel Pysnik, Jon Bardin, Mala Chapple i Angus Wall.

Premiera pierwszej części dokumentu „Harry i Meghan” na Netflixie już 8 grudnia. Część druga zadebiutuje na platformie 15 grudnia.

Źrodło: materiały prasowe

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze