1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Premiery filmowe Netflixa w 2023 roku – oto produkcje, na które czekamy

Kadr z filmu „The Mother” (Fot. materiały prasowe)
Jakich premier filmowych na Netflixie możemy spodziewać się w 2023 roku? Platforma właśnie opublikowała zwiastun prezentujący 16 nowości, które zadebiutują na platformie jeszcze w tym roku. Będzie co oglądać!

Kino akcji, dramaty obyczajowe, komedie romantyczne, thrillery science fiction, produkcje z całego świata, rodzinne filmy przygodowe lub dokumenty na ważne tematy – Netflix w 2023 roku przygotował szereg premier, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Będą wśród nich między innymi sequele znanych i lubianych produkcji, takich jak „Zabójcze wesele” z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston, którzy wracają w roli pełnoetatowych detektywów, oraz „Tyler Rake 2” z Chrisem Hemsworthem, który zapewni jeszcze większą dawkę adrenaliny. Widzowie będą mieli też okazję odkryć nowy, epicki świat stworzonego przez Zacka Snydera filmu science fiction pod tytułem „Rebel Moon”.

Kadr z filmu „Zabójcze wesele” (Fot. materiały prasowe)

Wśród premier Netflixa znajdą się również produkcje dla fanów thrillerów – „Leave the World Behind” z Julią Roberts i Mahershalą Alim, powrót Idrisa Elby w filmie będącym kontynuacją serialu „Luther” oraz dramat Davida Yatesa „The Pain Hustlers”. Miłośnicy akcji i filmów sensacyjnych mogą z kolei już przebierać nogami w oczekiwaniu na filmy: „The Mother” z Jennifer Lopez, która wciela się w rolę zabójczyni, „Lift” z Kevinem Hartem, „Heart of Stone” z Gal Gadot oraz „Sklonowali Tyrone’a” z Johnem Boyegą i Jamiem Foxxem.

Dla tych z nas, którzy preferują spędzać wieczory z filmami przyjemnymi i chwytającymi za serce, platforma proponuje świetne komedie romantyczne: „U ciebie czy u mnie?” z Reese Witherspoon i Ashtonem Kutcherem oraz „A Family Affair” z Nicole Kidman i Zakiem Efronem. Nie zabraknie też filmów familijnych – będą to miedzy innymi „Damsel” z Millie Bobby Brown i Angelą Bassett oraz animowany „Leo”.

Kadr z filmu „Leave the World Behind” (Fot. materiały prasowe)
Kadr z filmu „A Family Affair” (Fot. materiały prasowe)

Poniżej zwiastun najlepszych filmowych premier 2023 na platformie Netflix. Na które z nich czekacie najbardziej?

Źródło: materiały prasowe Netflix

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze