1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Kultura

Mrozu, Igo i Vito Bambino prezentują utwór promujący trasę Męskie Granie 2023

Męskie Granie Orkiestra 2023: Mrozu, Vito Bambino i Igo (Fot. materiały prasowe)
Męskie Granie Orkiestra 2023: Mrozu, Vito Bambino i Igo (Fot. materiały prasowe)
Męskie Granie Orkiestra, w skład której wchodzą w tym roku Mrozu, Igo i Vito Bambino, prezentuje singiel promujący tegoroczną trasę organizowaną przez Grupę Żywiec. Energetyczny utwór „Supermoce” wraz z teledyskiem właśnie trafił do sieci.

Ogłoszenie składu Męskiego Grania Orkiestry zawsze budzi dużo emocji wśród fanów tego wyjątkowego projektu muzycznego. W tym roku za program artystyczny sobotnich koncertów finałowych oraz singiel promujący trasę odpowiada trzech artystów: Igo, Mrozu i Vito Bambino. Igo był już dwukrotnie członkiem Męskiego Grania Orkiestry – w 2019 i 2020 roku, natomiast Vito Bambino razem z Darią Zawiałow i Dawidem Podsiadło stworzył w 2021 roku kultowy już singiel „I Ciebie też, bardzo”. W tym roku do tych artystów dołącza nowy głos – Mrozu, laureat licznych Fryderyków, którego koncerty zawsze przyciągają masową publiczność i spotykają się z ogromnym entuzjazmem słuchaczy. Ich energetyczny utwór „Supermoce” wraz z teledyskiem właśnie pojawił się na kanale Męskiego Grania na YouTube.

W ramach promocji tegorocznego Męskiego Grania po raz pierwszy w historii trasy powstało w Warszawie specjalne biuro podróży, w którym można było kupować bilety na nadchodzące koncerty i odebrać je bezpośrednio z rąk swoich ulubionych artystów, i to jeszcze przed premierą singla. Przed biurem zaparkowano również specjalny kamper. – Chcemy, aby fani Męskiego Grania mieli jeszcze więcej możliwości, by spotykać się z artystami związanymi z trasą, dlatego w tym roku po raz pierwszy w historii powołaliśmy do życia Męskie Granie Tour, w którym pojawili się członkowie orkiestry i osobiście sprzedawali bilety na naszą trasę festiwalową. Ten motyw podróży zostanie z nami na całe lato. Już wkrótce zdradzimy więcej szczegółów i niespodzianek przygotowanych z myślą o miłośnikach Męskiego Grania – mówi Dorota Nowakowska, menedżerka marki Żywiec.

Męskie Granie 2023 – koncerty

Tego lata Męskie Granie zagra 14 koncertów w siedmiu polskich miastach:

 • Szczecinie (16–17 czerwca, EPSD Aeroklub Szczeciński)
 • Poznaniu (23–24 czerwca, Park Cytadela)
 • Warszawie (7–8 lipca, Służewiec)
 • Gdańsku (21–22 lipca, Polsat Plus Arena)
 • Krakowie (4–5 sierpnia, Muzeum Lotnictwa)
 • Wrocławiu (11–12 sierpnia, Pola Marsowe)
 • Żywcu (25–26 sierpnia, Amfiteatr Pod Grojcem)

Podczas piątkowych i sobotnich koncertów będzie można usłyszeć zarówno artystów znanych z poprzednich edycji wydarzenia, jak i licznych debiutantów. Na trasie pojawią się także projekty specjalne, w tym zupełnie nowy projekt – Męskie Granie Przestawia, za który w tym roku odpowiadają Nosowska i Król.

Pełny program tegorocznej trasy Męskiego Grania dostępny jest na stronie meskiegranie.pl.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze