1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Jeden z lepszych kryminałów ostatnich lat wraca z kolejnym sezonem. Znamy datę premiery „Tokyo Vice”

Jeden z lepszych kryminałów ostatnich lat wraca z kolejnym sezonem. Znamy datę premiery „Tokyo Vice”

Kadr z serialu „Tokyo Vice” (Fot. materiały prasowe HBO Max)
Kadr z serialu „Tokyo Vice” (Fot. materiały prasowe HBO Max)
Kryminał, którego akcja dzieje się w sercu Tokio i pokazuje to miasto tak, że ciężko w nim nie przepaść. „Tokyo Vice” wraca na HBO Max z drugim sezonem.

Drugi sezon serialu jest zainspirowany relacją amerykańskiego dziennikarza Jake’a Adelsteina. Zdjęcia powstawały w Tokio. Historia zabiera widzów głębiej w przestępczy półświatek miasta, gdy Adelstein (Ansel Elgort) uświadamia sobie, że życie jego oraz bliskich jest w niebezpieczeństwie.

W obsadzie znów zobaczmy nominowanego do Złotego Globu Ansela Elgorta, obok którego na ekranie pojawią się: Ken Watanabe, Rinko Kikuchi, Rachel Keller, Show Kasamatsu, Ayumi Ito oraz Yosuke Kubozuka i Miki Maya. Producentami wykonawczymi są: J.T. Rogers oraz zdobywca Emmy Alan Poul, a także: Alex Boden, Josef Kubota Wladyka, Brad Caleb Kane, Adam Stein, Ken Watanabe, zdobywczyni Emmy Emily Gerson Saines, Ansel Elgort, Jake Adelstein, Kayo Washio, Destin Daniel Cretton, zdobywca Oscara John Lesher oraz czterokrotnie nominowany do Oscara i zdobywca Emmy Michael Mann.

Premiera drugiego sezonu serialu „Tokyo Vice” zaplanowana jest na 8 lutego. W dniu premiery będzie można obejrzeć dwa odcinki, kolejne pojawią się na platformie HBO Max w tygodniowych odstępach.

Źródło: materiały prasowe HBO Max

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze