1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Nowości Netflixa na czerwiec 2024 – 5 tytułów, które polecamy

Nowości Netflixa na czerwiec 2024 – 5 tytułów, które polecamy

Kadr z filmu „Sprawa rodzinna” (Fot. materiały prasowe Netflix)
Kadr z filmu „Sprawa rodzinna” (Fot. materiały prasowe Netflix)
W naszych czerwcowych netflixowych poleceniach postanowiłyśmy postawić na to, co dobre i przynoszące radość. Znajdziecie więc tu dużo miłości, śmiechu i ciepłych historii do obejrzenia z rodziną. Bo przecież czerwiec właśnie od tego jest, by wraz z początkiem lata dać sobie przestrzeń na wszystko, co przyjemne. Oto 5 tytułów z nowości Netflixa na czerwiec 2024, które wam szczerze rekomendujemy.

„Spadek”

Kadr z filmu „Spadek” (Fot. Przemysław Pączkowski/materiały prasowe Netflix) Kadr z filmu „Spadek” (Fot. Przemysław Pączkowski/materiały prasowe Netflix)

Jeśli pokochaliście serię „Na noże”, ten tytuł z pewnością także trafi w wasz gust. „Spadek” to komedia o losach skłóconych członków rodziny, którzy będą mieli szansę odbudować utracone więzi, ale – przede wszystkim – wzbogacić się o niemały majątek. W rolę bohatera całego zamieszania, wuja Władysława, wcieli się Jan Peszek, którego po raz pierwszy będzie można oglądać w produkcji oryginalnej Netflixa. Władysław był ekscentrycznym milionerem, a jego rodzina zbiera się, aby wysłuchać ostatniej woli zmarłego. Każdy z nich ma jeden cel – chce zdobyć jak największą część spadku. Splot wydarzeń prowadzi ich do tajemniczej willi, pełnej ukrytych pokoi, korytarzy i sekretów przeszłości. Skonfliktowani krewni nie wiedzą jednak, że wuj – wynalazca i miłośnik quizów – specjalnie dla nich przygotował w swojej posiadłości kilka niespodzianek. W czasie rozwiązywania łamigłówek członkowie rodziny przejdą przez jeszcze jeden, największy test – współpracy z odzyskanymi najbliższymi. W rolach głównych, obok Jana Peszki: Maciej Stuhr, Adam Ferency, Joanna Trzepiecińska i Gabriela Muskała.

Premiera filmu „Spadek”: 19 czerwca na platformie Netflix.

„Bridgertonowie”, sezon 3, część 2

W czerwcu na platformę Netflix trafi również druga część trzeciego sezonu serialu „Bridgertonowie”, który tym razem skupia się na historii miłości Penelope Featherington (Nicola Coughlan) i Colina Bridgertona (Luke Newton). Pierwszą część skończył namiętny pocałunek pary – czy w kolejnej czeka nas ślub? Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne – nie umknie to uwadze socjety.

Premiera 2 części 3 sezonu serialu „Bridgertonowie”: 13 czerwca na platformie Netflix.

„Sprawa rodzinna”

Kadr z filmu „Sprawa rodzinna” (Fot. materiały prasowe Netflix) Kadr z filmu „Sprawa rodzinna” (Fot. materiały prasowe Netflix)

Takiego duetu w komedii romantycznej na ekranie jeszcze nie widzieliśmy. W rolach głównych „Sprawy rodzinnej” występują bowiem Nicole Kidman i Zack Efron, a fabuła filmu z pewnością ucieszy wszystkich miłośników filmowych romantycznych historii. Rzecz rozpoczyna się, gdy Zara (Joey King) przypadkowo zastaje swoją mamę (Nicole Kidman) w intymnej sytuacji… ze swoim byłym szefem, gwiazdorem Hollywood Chrisem Cole’em (Zac Efron). Niespodziewany romans niesie komiczne konsekwencje dla całej trójki – z miłością i seksem w tle.

Premiera filmu „Sprawa rodzinna”: 28 czerwca na platformie Netflix.

„Teściowie 2”

Każdy, kto oglądał pierwszą część filmu „Teściowie”, z pewnością potwierdzi, że to pozycja warta obejrzenia. Szczególnie jeśli za wami trudny dzień. Film w zeszłym roku wrócił z kontynuacją, którą już w czerwcu będziemy mogli oglądać na Netflixie. „Teściowie 2” to komiczno-ironiczna opowieść o tym, jaki jest stan małżeństwa z trzydziestoletnim stażem, o różnicy pokoleniowej w związku, która wciąż wydaje się tematem tabu, oraz o tym, czy w ogóle warto wychodzić za mąż. Weronika i Łukasz – niedoszła para młoda z pierwszej części – postanawiają dać sobie drugą szansę i zapraszają rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda i Tadeusz wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata w towarzystwie… o kilkanaście lat młodszego Jana oraz matki. Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze – to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski. I, jak możecie się domyślać, nie prowadzi to do niczego dobrego. W rolach głównych: Maja Ostaszewska, Izabela Kuna, Adam Woronowicz, Ewa Dałkowska i Eryk Kulm jr.

Premiera filmu „Teściowie 2”: 12 czerwca na platformie Netflix.

„Za duży na bajki 2”

Pozycja obowiązkowa na rodzinny wieczór. „Za duży na bajki” w reżyserii Kristoffera Rusa, czyli familijny przebój komediowy, który zachwycił krytyków, przyciągnął tłumy do kin i święcił triumfy na platformach streamingowych – doczekał się kontynuacji. I już za chwilę będzie ją można oglądać na Netflixie. Waldek, Staszek i Delfina przeżyją lato pełne przygód tym razem w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, o którym od mamy słyszał tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Wraz ze Staszkiem pod osłoną nocy wyruszają na poszukiwania. Czyhające na nich na górskim szlaku niebezpieczeństwa to nic w porównaniu z zadaniem, które otrzymuje Delfina. Kreatywna nastolatka musi ukryć przed niczego nieświadomą ciotką, mamą Waldka oraz… jej nowym partnerem prawdę o zniknięciu chłopców. Na ekranie, oprócz powracających młodych aktorów, czyli Macieja Karasia, Amelii Fijałkowskiej i Patryka Siemka, zobaczymy również znanych z pierwszej części Karolinę Gruszkę i Dorotę Kolak.

Premiera filmu „Za duży na bajki 2”: 1 czerwca na platformie Netflix.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze