1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Kultura
 4. >
 5. „Emily w Paryżu” wraca z 4. sezonem! Oto pierwsze kadry z serialu i data premiery

„Emily w Paryżu” wraca z 4. sezonem! Oto pierwsze kadry z serialu i data premiery

Kadr z 4. sezonu „Emily w Paryżu” (Fot. materiały prasowe Netflix)
Kadr z 4. sezonu „Emily w Paryżu” (Fot. materiały prasowe Netflix)
Zobacz galerię 10 zdjęć
Nowe postacie, zwiększona dawka humoru, ekscytujące romanse oraz przepiękne, odważne kreacje – tak Netflix odpowiada na pytanie, co nas czeka w 4. sezonie „Emily w Paryżu”. By jeszcze bardziej zaostrzyć apetyt, platforma podzieliła się z nami pierwszymi zdjęciami z planu i zdradziła datę premiery.

Ukochany przez miliony widzów na całym świecie serial „Emily w Paryżu” powraca na Netflixa. Platforma zapowiedziała właśnie 4. sezon, którego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku.

„Emily w Paryżu” 4. sezon – premiera i pierwsze kadry

Podobnie jak w przypadku „Bridgertonów”, najnowsza część przygód Emily zostanie podzielona na dwie części. Pierwsze pięć odcinków będzie dostępnych w serwisie od 15 sierpnia, natomiast druga połowa zadebiutuje 12 września. Wraz z tą zapowiedzią Netflix udostępnił pierwsze zdjęcia z planu, ukazujące ewolucję stylu Emily oraz atmosferę i lokacje, które zobaczymy w nadchodzącym sezonie.

Kadr z 4. sezonu „Emily w Paryżu” (Fot. materiały prasowe Netflix) Kadr z 4. sezonu „Emily w Paryżu” (Fot. materiały prasowe Netflix)

Kadr z 4. sezonu „Emily w Paryżu” (Fot. materiały prasowe Netflix) Kadr z 4. sezonu „Emily w Paryżu” (Fot. materiały prasowe Netflix)

Znów więc będzie kolorowo, niebanalnie i pięknie. – Emily stawia na swoim, wyrażając siebie poprzez styl, w którym reinterpretuje kanony paryskiej mody. Podczas kreowania postaci głównej bohaterki, naszym celem było nie tylko eksperymentowanie z jej stylem, ale także podejmowanie maksymalnych ryzyk – przyznała kostiumografka Marylin Fitoussi dla Tudum.com.

„Emily w Paryżu” 4. sezon – fabuła i obsada

O czym opowie najnowsza część „Emily w Paryżu”? Jak czytamy w oficjalnej informacji prasowej, tytułowa bohaterka historii w 4. sezonie wciąż nie może dojść do siebie po dramatycznych wydarzeniach z zaskakującego ślubu Camille i Gabriela. Emily darzy uczuciem dwóch mężczyzn, ale Gabriel spodziewa się dziecka ze swoją byłą, natomiast Alfie właśnie znalazł potwierdzenie dla swoich największych obaw dotyczących Emily i Gabriela. W pracy Sylvie mierzy się z bolesnym dylematem, przez który jej przeszłość może odbić się na jej małżeństwie. W agencji Grateau dochodzi do przetasowań. Mindy i jej zespół szykują się do Eurowizji, ale kiedy kończą im się pieniądze, muszą zacisnąć pasa. Emily i Gabriel współpracują, aby zdobyć gwiazdkę Michelin, a łącząca ich chemia jest tak silna, że sama zasługuje na kilka gwiazdek. Kłopot jednak w tym, że ich plany i marzenia mogą zniweczyć dwie wielkie tajemnice.

W roli głównej ponownie zobaczymy Lily Collins (Emily Cooper). Obok niej wystąpią między innymi: Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Ashley Park (Mindy Chen), Lucas Bravo (Gabriel), Camille Razat (Camille), Samuel Arnold (Julien), Bruno Gouery (Luc), William Abadie (Antoine Lambert) i Lucien Laviscount (Alfie).

Za pomysł i scenariusz po raz kolejny odpowiada Darren Star. Producentami wykonawczymi są: Tony Hernandez, Lilly Burns, Andrew Fleming, Alison Brown i Robin Schiff.

Wszystkie najnowsze kadry z 4. sezonu „Emily w Paryżu” możecie obejrzeć w galerii zdjęć powyżej.

Kadr z 4. sezonu „Emily w Paryżu” (Fot. materiały prasowe Netflix) Kadr z 4. sezonu „Emily w Paryżu” (Fot. materiały prasowe Netflix)

Źródło: materiały prasowe Netflix

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze