1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Marcin Dorociński i Ryan Reynolds na planie „Mayday”. Polski aktor opublikował wspólne zdjęcie

Marcin Dorociński i Ryan Reynolds na planie „Mayday”. Polski aktor opublikował wspólne zdjęcie

Marcin Dorociński (Fot. Michał Woźniak/East News)
Marcin Dorociński (Fot. Michał Woźniak/East News)
Właśnie zakończyły się zdjęcia do „Mayday”, kolejnej międzynarodowej produkcji, w której będziemy mogli oglądać Marcina Dorocińskiego. Polski aktor uwiecznił ten moment, publikując na swoim Instagramie zdjęcie z Ryanem Reynoldsem, czyli Mr. Deadpoolem i swoim kolegą z planu. Co wiemy o nadchodzącej produkcji?

Zagraniczna kariera Marcina Dorocińskiego nabrała rozpędu i wszystko wskazuje na to, że nie zamierza zwalniać. Niedługo polskiego aktora zobaczymy w filmie „Mayday” u boku gwiazd z hollywoodzkiej czołówki.

Film „Mayday” z Marcinem Dorocińskim – co wiemy o hollywoodzkiej produkcji?

Szczegóły dotyczące fabuły „Mayday” nie są jeszcze znane. Wiemy jedynie, że za pomysłem na scenariusz stoją Jonathan Goldstein („Dungeons & Dragons: Złodziejski honor”, „Spider-Man: Homecoming”, „Szefowie wrogowie”) i John Francis Daley („Wieczór gier”, „Kości”, „Szefowie wrogowie”). Ponoć pomysł na film miał powstać już kilka lat temu, pora na jego realizację przyszła zaś właśnie teraz. Zdjęcia rozpoczęły się cztery miesiące temu w Montrealu, a dziś Marcin Dorociński zdradził na swoim Instagramie, że prace nad filmem się zakończyły. Polski aktor z tej okazji opublikował zdjęcie z Ryanem Reynoldsem, swoim kolegą z planu.

„Mayday” ma być przygodowym filmem akcji. Obok Dorocińskiego i Reynoldsa wystąpią w nim między innymi Kenneth Branagh, Maria Bakalova i Clark Johnson. Film powstaje na zlecenie Apple Original Films oraz Skydance.

„Warto było nagrać (i przegrać) te 1200 self-tape’ów, zacisnąć zęby i nie poddawać się, aby teraz być w kalendarzówce numerem 3. Bo kiedy numerem jeden jest Ryan Reynolds, a numerem dwa Sir Kenneth Branaghem, to chyba lipy nie ma?” – napisał Dorociński pod innym zdjęciem z planu. Potwierdzamy – lipy nie ma! I niecierpliwie wyczekujemy na więcej informacji o „Mayday”, bo zarówno data premiery, jak i zarys scenariusza nie są jeszcze znane.

Marcin Dorociński prężnie rozwija swoją aktorską karierę na arenie międzynarodowej. Ostatnio wystąpił u boku Toma Cruise'a w „Mission Impossible: Dead Reckoning Part 1”. Ma też na swoim koncie role w między innymi: „Kobiecie, która pragnęła mężczyzny”, serialach „Wikingowie: Valhalla” i hicie Netflixa „Gambit królowej”, miniserialu „Cape Town”, „Operacji Anthropoid” i „303. Bitwie o Anglię”. W ostatnich latach mogliśmy go też oglądać w szeregu polskich produkcji, między innymi w filmie Macieja Kawalskiego „Niebezpieczni dżentelmeni” oraz serialu „Erynie”.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze