1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Trwają prace nad „Totalną magią 2”. Czy Sandra Bullock i Nicole Kidman powrócą jako siostry Owens?

Trwają prace nad „Totalną magią 2”. Czy Sandra Bullock i Nicole Kidman powrócą jako siostry Owens?

Kadr z filmu „Totalna magia” (Fot. Alamy Limited/BEW Photo)
Kadr z filmu „Totalna magia” (Fot. Alamy Limited/BEW Photo)
Siostry Owens powracają po 26 latach! Czy ponownie wcielą się w nie Sandra Bullock i Nicole Kidman? Mamy nadzieję, że tak. Rozmowy cały czas trwają. Jednak jedno jest pewne – prace nad „Totalną magią 2” oficjalnie ruszyły.

Nie da się ukryć, że z sentymentem wracamy do lat 90. – zarówno jeśli chodzi o modę i urodę, jak i kino. Coraz to kolejne wytwórnie sięgają po produkcje z końca ubiegłego wieku, by albo zrobić ich remake, albo stworzyć prequel bądź sequel. Tak właśnie stało się w przypadku „Totalnej magii”, filmu z 1998 roku w reżyserii Griffina Dunne’a, który został oparty na powieści Alice Hoffman.

Już w 2019 roku HBO Max zapowiedziało, że powstanie serialowy spin-off filmu, który miał nosić tytuł „Rules of Magic” i bazować na innej powieści Hoffman. Jednak chociaż projekt nigdy nie doszedł do skutku, wytwórnia Warner Bros. właśnie ogłosiła, że trwają prace nad „Totalną magią 2”.

Czy Sandra Bullock i Nicole Kidman powrócą w „Totalnej magii 2”?

Przypomnijmy, że gwiazdami komedii fantasy „Totalna magia” były Sandra Bullock i Nicole Kidman. Aktorki wcieliły się w dwie siostry, które stopniowo odkrywają w sobie nadnaturalne moce i pod okiem ciotek uczą się, jak panować nad magią. Nie jest jednak tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać – nad kobietami z rodu ciąży klątwa: mężczyźni, których obdarzą miłością, skazani są na niechybną śmierć…

O czym opowie kontynuacja filmu – tego jeszcze nie wiemy. Tak jak nie wiadomo, kogo zobaczymy w obsadzie. Portal Variety zdradził jednak, że Bullock i Kidman negocjują umowy, by powrócić do swoich kultowych ról. Warner Bros. nie widzi zresztą innej opcji. I szczerze mówiąc – my też!

Czytaj także: Filmy o czarownicach i magii – na Halloween i nie tylko

„Totalna magia 2” – twórcy

Chociaż na ten moment tajemnicą pozostaje, kogo zobaczymy w obsadzie, wiemy już, że scenariuszem „Totalnej magii 2” zajmie się Akiva Goldsman, współscenarzysta pierwszej części i laureat Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany do filmu „Piękny umysł”.

Jeśli zaś rozmowy studia z Sandrą Bullock i Nicole Kidman zakończą się sukcesem, aktorki będą także współproducentkami sequela u boku Denise Di Novi.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze