1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Kultowa „Brzydula” powraca po ponad dwudziestu latach. Publikujemy zwiastun

Kultowa „Brzydula” powraca po ponad dwudziestu latach. Publikujemy zwiastun

Kadr z serialu „Betty La Fea: The Story Continues” (Fot. materiały prasowe Prime Video)
Kadr z serialu „Betty La Fea: The Story Continues” (Fot. materiały prasowe Prime Video)
Co przychodzi po „i żyli długo i szczęśliwie”? Będziemy mieli okazję się o tym przekonać w nowym sezonie kultowej kolumbijskiej telenoweli „Brzydula”. Serial wraca po ponad dwudziestu latach od premiery z nowym sezonem. Premiera wkrótce na Prime Video.

„Betty La Fea: The Story Continues” – taki tytuł będzie nosił najnowszy sequel „Brzyduli”. Fabuła ma opowiadać historię ukochanej przez widzów Beatriz Pinzón Solano po dwudziestu latach od zakończenia oryginalnego serialu. Akcja rozpoczyna się w momencie, gdy mijają dwa lata od jej odejścia z Ecomoda. Betty nadal jest żoną Armando, ale ich związek jest na skraju rozwodu. Desperacko próbuje też znaleźć wspólny język z ich dorastającą córką i zastanawia się, czy jest zadowolona z wybranej przez siebie ścieżki. Roberto, ojciec Armando i założyciel Ecomoda, zmarł, a jego ostatnim życzeniem było, by Betty wróciła do firmy. Betty będzie więc musiała odbudować swoje relacje z córką, przejąć kontrolę nad Ecomodą jako prezes i zdecydować, czy pogodzić się z Armando, który jest zdeterminowany, aby odzyskać jej uczucie. Betty ponownie spotka się też ze złośliwymi plotkarzami Cuartel de las Feas, próżnym i aroganckim Hugo Lombardi oraz uwodzicielską Patricią „La Peliteñida”.

Czytaj także: Telenowele wszech czasów – tytuły, które na pewno pamiętacie z dzieciństwa

Prime Video opublikował właśnie pierwszy zwiastun produkcji.

W roli Betty ponownie zobaczymy Anę Maríę Orozco. Obok niej wystąpią między innymi: Jorge Enrique Abello, Mario Duarte, Lorna Cepeda, Natalia Ramirez, Julián Arango, Ricardo Velez, Carlos „Pity” Camacho, Zharick León, Rodrigo Candamil B, Juanita Molina González, Jerónimo Cantillo, Sebastián Osorio, Jorge Herrera, Luces Velásquez, Julio César Herrera, Marcela Posada Arbeláez, Estefanía Gómez i Valentina Lagarejo. Reżyserem serialu jest Mauricio Cruz, a producentami Juan Pablo Posada, Alexander Marín i Yalile Giordanelli.

Kadr z serialu „Betty La Fea: The Story Continues” (Fot. materiały prasowe Prime Video) Kadr z serialu „Betty La Fea: The Story Continues” (Fot. materiały prasowe Prime Video)

Oryginalna „Brzydula” ( hiszp. „Yo soy Betty, la fea”) to kolumbijska telenowela o charakterze tragikomicznym wyreżyserowana przez Mario Ribero. Serial miał swoją premierę w 1999 roku i wyprodukował go kanał RCN. Produkcja odniosła międzynarodowy sukces i była emitowana w wielu krajach, między innymi w Polsce na kanale TVN. Na jej podstawie powstał polski serial „BrzydUla” z Julią Kamińską w roli głównej, emitowany w latach 2008-2009, a potem 2020-20022 na TVN.

Serial „Betty La Fea: The Story Continues” będzie miał premierę 19 lipca na platformie Prime Video.

Plakat serialu „Betty La Fea: The Story Continues” (Fot. materiały prasowe Prime Video) Plakat serialu „Betty La Fea: The Story Continues” (Fot. materiały prasowe Prime Video)

Źródło: materiały prasowe Prime VideoShare on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze