1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Ania Dąbrowska wystąpi na festiwalu GRAMY 2011 w Szczecinie

Ania Dąbrowska będzie gwiazdą Gali Finałowej Festiwalu GRAMY 2011. Wystąpi 3 września w szczecińskim Teatrze Letnim.

Ania Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich artystek młodego pokolenia. Pierwszą płytę wydała w 2004 r. Dotąd nagrała już cztery albumy, z których każdy uzyskał status Platynowej Płyty. Ich łączna sprzedaż wyniosła ponad 200 000 płyt. Skalę jej popularności oddają liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. 3 statuetki otrzymane podczas festiwalu Top Trendy i 6 Fryderyków. Zagrała trzy duże trasy koncertowe obejmujące swym zasięgiem największe miasta w Polsce.

Kariera Ani Dąbrowskiej jest przykładem na to, że warto uczestniczyć w konkursach muzycznych, których celem jest promocja nowych postaci sceny muzycznej. Po raz pierwszy usłyszeliśmy ją podczas pierwszej edycji programu telewizyjnego "Idol". I choć kto inny ją wygrał, to jednak spośród finalistów Ania osiągnęła największy komercyjny sukces.

Bilety na Galę Finałową Festiwalu GRAMY z gościnnym występem Ani Dąbrowskiej kosztują 20 zł. Nabyć je będzie można w punktach sprzedaży w Szczecinie. Więcej informacji o festiwalu na stronach

Zapraszamy!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze