fbpx

Enter Music Festival – muzyczne warsztaty

Osoby, które wezmą udział w warsztatach muzycznych Enter Music Festival proponuje wspólny występ z Leszkiem Możdżerem.
W ubiegłym roku Leszek Możdżer prowadził warsztaty dla kilkunastu uczniów poznańskiej szkoły muzycznej, z którymi pracowali nad improwizacją jazzową. W tym roku wspólny występ warsztatowiczów z Leszkiem Możdżerem będzie finałem 2.edycji Enter Music Festival.

Uczestnicy projektu – podobnie jak artyści Enter Music Festival – wybrani zostaną przez Leszka Możdżera i przygotują z nim kilka utworów z jego płyty „Talk to Jesus”, które zaprezentują podczas wspólnego występu na zakończenie Festiwalu.

Do Enter Music Sextet potrzebni są :

– trębacz
– dwóch saksofonistów tenorowych
– perkusista
– basista

Na fortepianie w warsztatowym sextecie zagra Leszek Możdżer.

By wziąć udział w projekcie – należy przesłać plik mp3 z własnym wykonaniem dowolnego utworu jazzowego, koniecznie z improwizowaną solówką na adres pr@enterfestival.pl , do 29.05. W tytule maila należy zaznaczyć swój instrument: trąbka, saksofon tenorowy, bas, perkusja; a do zgłoszenia dołączyć krótką notę biograficzną. Zaproszenie skierowane jest do studentów Akademii Muzycznej i uczniów szkół muzycznych. Lista wybranych osób ogłoszona zostanie 2.06, a zakwalifikowani warsztatowicze otrzymają na weekend nuty do przygotowania przed poniedziałkowym spotkaniem z Leszkiem Możdżerem. Podczas prób warsztatowicze opracowywać będą materiał z kilkoma utworami z płyty „Talk to Jesus”, który przedstawiony zostanie na zakończenie Enter Music Festival.