fbpx

Festiwal Przemiany już w ten weekend

Festiwal Przemiany już w ten weekend
materiały prasowe

Koncerty, instalacje, wystawy i spektakle – to tylko niektóre wydarzenia, w których będzie można wziąć udział już w ten weekend.
Główne hasła Przemian to: miasto, lokalność, sąsiedztwo, komunikacja między ludźmi i ich wzajemne, zmieniające się relacje. Dzielimy się Festiwalem z otoczeniem, z którego Przemiany wyrosły: z Powiślem i jego mieszkańcami, z lokalnymi organizacjami i społecznymi inicjatywami – piszą na stronie festiwalu organizatorzy czyli Centrum Nauki Kopernik.

materiały prasowe/więcej w galerii

Przez ponad tydzień – w dniach 1-7 września. W programie duży wybór: od warsztatów fotograficznych i wystaw po koncerty i spektakle. Dużym wydarzeniem będzie przedstawienie na wodzie – opowieść o Mironie Białoszewskim i jego Warszawie według reżyserii Pawła Passiniego, połączone z instalacją artystyczną w podziemiach Centrum Nauki Kopernik.

Codziennie przez 9 dni na dachu Planetarium Niebo Kopernika odbywać się będą didżejskie sety, a w ostatnią noc festiwalu organizatorzy zapraszają na Sonic Fiction – całonocne granie.

Więcej o programie i samym festiwalu TUTAJ.