fbpx

Ławeczka uczuć w Kinie Atlantic

Ławeczka uczuć
mat.pras/fot. Patryk Sokołowski

Entropiaslowa.pl oraz Audioteka.pl zapraszają na „Ławeczkę uczuć” wszystkich bardziej lub mniej zakochanych w… czytaniu. „Ławeczka uczuć” to wstęp do projektu „Podryw na książkę”.
W dniach 14 lutego, 8 marca, 19 marca w godzinach 17 – 21 na wszystkich kinomanów oraz bibliofilów czeka ławka pełna niespodzianek. Każdy, kto przyprowadzi ze sobą ukochaną osobę, przyjaciela lub znajomego otrzyma pamiątkowe zdjęcie oraz kartę upominkową specjalnie przygotowaną z tej okazji przez Audioteka.pl. Wśród fotografowanych organizatorzy rozlosują także filmy na DVD. Należy pamiętać o tym, żeby przynieść książkę, którą chciałoby się zdobyć sympatię drugiej osoby.

„Podryw na książkę/audiobooka” to projekt Entropii Słowa oraz Audioteki, którego ideą jest przede wszystkim promowanie literatury. Biorący udział wybierają dla siebie książkę i nagrywają jej fragmenty w formie audiobooka. Pozostałą „resztę” książki przeczyta wybrany lektor/aktor. Audiobooki z serii ‚Podryw na książkę’ będą dostępne przez internet i telefony komórkowe oraz będą wydane w limitowanej edycji na stickach flashowych lub na gotowych odtwarzaczach mp3. Do udziału w akcji zaproszono m.in. Agatę Passent, Oliviera Janiaka, Dorotę Miśkiewicz, Wojciecha Fibaka, Macieja Orłosia, Przemysława Babiarza, Michała Urbaniaka, Beatę Sadowską, Szymona Majewskiego, Kasię Montgomery. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Artur Wolski oraz jego grupa Entropia Słowa.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze