fbpx

Sekcja ShowOFF – weź udział w naborze

Sekcja ShowOFF - weź udział w naborze
fot. materiały prasowe

Do 4 marca można wysyłać projekty – fotograficzne i multimedialne na nabór do Sekcji ShowOFF 2012 jubileuszowej 10. edycji Miesiąca Fotografii w Krakowie.

Sekcja ShowOFF to okazja dla wszystkich tych, którzy dopiero zaczynają swoją drogę twórczą. Autorzy wybranych projektów będą mieli okazję pracować z najlepszymi fotografami, kuratorami i teoretykami fotografii w Polsce!

W tym roku Sekcję ShowOFF opieką otoczy 5 kuratorskich zespołów:
– Grzegorz Piątek i Jarosław Trybuś,
– Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek,
– Witek Orski i Janek Zamoyski,
– Adam Pańczuk i Michał Łuczak oraz
– Magdalena i Gaweł Kownaccy.

Spośród zgłoszonych projektów kuratorzy ostatecznie wybiorą dziesięć i każdy z twórczych duetów rozpocznie prace z dwiema osobami. Wspólnie przygotują profesjonalne ekspozycję – efekt tych działań będzie można zobaczyć na indywidualnych wystawach w ramach Sekcji ShowOFF 2012 w ramach festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie 2012.

Lista zakwalifikowanych projektów ogłoszona zostanie 19 marca 2012, na stronie Festiwalu (www.photomonth.com).

Zdjęcia lub materiały video, wraz z wypełnionym formularzem pobranym ze strony Miesiąca Fotografii (www.photomonth.com, zakładka ShowOFF 2012/ Zgłoś projekt), należy przesyłać drogą mailową na adres showoff@photomonth.com.

Wysłanie zgłoszenia równoznaczne jest z akceptacją regulaminu będącego integralną częścią formularza. Szczegóły w zakładce Sekcji ShowOFF 2012: Zgłoś projekt.