fbpx

Skunk Anansie w Warszawie w ten piątek

Skunk Anansie w Warszawie w ten piątek
materialy prasowe

W najbliższy piątek zespół Skunk Anansie będzie podpisywał swoją najnowszą płytę w warszawskim Empiku.

materialy prasowe

17 września, ukazała się w Polsce znakomita szósta studyjna płyta brytyjskiej grupy Skunk Anansie – „Black Traffic”. W ramach promocji albumu zespół pojawi się w naszym kraju!

Charyzmatyczna Skin, multiinstrumentalista Ace, zwariowany basista Cass Lewis i będący siłą spokoju perkusista Mark Richardson przylecą do Polski 21 września. O godzinie 17:00 muzycy spotkają się z polskimi fanami w warszawskim EMPiK-u Junior. Będzie szansa na zdobycie autografu na płycie „Black Traffic” oraz zrobienie sobie zdjęcia z muzykami. Serdecznie zapraszamy!

Nad albumem „Black Traffic” Skunk Anansie pracowali w pracowali w Londynie i Los Angeles. Za konsoletą siedział Chris Sheldon, zaś za miksy odpowiadali Jeremy Wheatley oraz Adrian Bushby. Powstało 11 pełnych energii i emocji kawałków. W jednym z nich, „Spit You Out”, pojawiają się gościnnie muzycy Shaka Ponk. – Dziś, po tylu latach, potrafimy powiedzieć to, co chcemy w sposób bardziej zwięzły oraz mocno przyłożyć, gdy jest taka potrzeba. Jesteśmy niczym poczwórny miecz trafiający prosto w serce – mówiła o płycie Skin.

Na pierwszy singel wybrana została kompozycja „I Believed In You”. Krążek jest również dostępny w wersji poszerzonej z DVD, w limitowanej edycji winylowej, a także w specjalnym kolekcjonerskim boxie i w formie plików dźwiękowych.

Skunk Anansie otworzyli płytą „Black Traffic” nowy rozdział w swojej wspaniałej karierze. Krążek ukazuje się bowiem nakładem założonej przez muzyków wytwórni Boogooyamma i we współpracy dystrybucyjnej z earMUSIC/Warner. – Według mnie, to dużo lepsza płyta niż „Wonderlustre”, na której przecież było parę świetnych numerów. Wracamy, i niech mnie szlag trafi, jeśli nie będziemy się rozkoszować każdą minutą czasu, który mamy – mówi o Skin. Niesamowitą okładkę piątego studyjnego krążka Anglików wykonał Stuart Weston.

21 września, godz. 17:00 w warszawskim Empiku na ul. Marszałkowskiej.