fbpx

Wielka aukcja warszawska

Wielka aukcja warszawska
fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Od retro do antyków Ÿ licytacja od złotówki Ÿ licytuj lub wystaw swoje przedmioty.
Wielka Aukcja Warszawska i Targi Antyków Bronisze zapraszają na jedyną w swoim rodzaju przedświąteczną aukcję stylowych mebli i dodatków organizowaną dla mieszkańców Warszawy i okolic.

Wielka Aukcja Warszawska to pierwsza z cyklu aukcja, w której może wziąć udział każdy, niezależnie od zasobności portfela. Na aukcji znajdzie się setka i więcej przedmiotów: antyki, stylowe rzeczy vintage, design z ubiegłych lat. Uwaga – licytację zaczynamy już od… złotówki!

– Chcemy zerwać z wizerunkiem aukcji jako wydarzeń tylko dla ludzi bardzo zamożnych – mówi Tomasz Radgowski, pomysłodawca Wielkiej Aukcji Warszawskiej. – Pragniemy też by stylowe meble krążyły wśród ludzi i by ta wymiana zapobiegała ich lądowaniu na śmietniku lub kurzeniu się w magazynach zbieraczy i sprzedawców.

W aukcji można wziąć udział licytując, ale też wystawiając swoje przedmioty. Zachęcamy od przejrzenia piwnic, pełnych mebli pokoi, schowków. Warunek jest jeden: przedmioty muszą być stylowe – mogą to być antyki lub retro przedmioty zachowane w dobrym stanie. Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną (formularz zgłoszeniowy znajduje się na naszej stronie) lub telefonicznie. Pomagamy też w wycenie przedmiotów i ich transporcie na miejsce licytacji.

– Dajemy niepowtarzalną okazję sprzedaży ciekawych przedmiotów za ich realną, rynkową wartość – mówi Tomasz Radgowski. – To pierwsza taka aukcja w Warszawie i okolicach, a nawet, mam śmiałość twierdzić, że w Polsce!

– Aukcja to nie tylko możliwość zdobycia oryginalnych rzeczy do domu czy ciekawych prezentów z okazjii zbliżających się świąt – mówi Szymon Staniszkis, współtwórca wydarzenia. – To też świetna zabawa. Pełna emocji, zaskakujących zwrotów akcji, ale też satysfakcji, jeśli na koniec uda się wylicytować ciekawy przedmiot za dobrą cenę. Kto nigdy doświadczył tego dreszczyku emocji, koniecznie powinien pojawić się na Wielkiej Aukcji Warszawskiej.

Praktyczne informacje:

Wielka Aukcja Warszawska odbędzie się 16 grudnia 2012 r., w niedzielę, w hali Targów Antyków na terenie Rynku Hurtowego Bronisze k. Warszawy.

Start: godz. 10; koniec: późne godziny popołudniowe.

Wstęp: 5 zł (opłata parkingowa)

Wszystkie wystawiane na licytację przedmioty można oglądać na stronie internetowej www.wielkaaukcjawarszawska.pl lub w dniu aukcji w godz. 8–10 na miejscu.

Organizatorami wydarzenia są Wielka Aukcja Warszawska i Rynek Hurtowy Bronisze.