fbpx

Artur Rojek i Taco Hemingway nagrali wspólny utwór

Artur Rojek i Taco Hemingway nagrali wspólny utwór
Artur Rojek i Taco Hemingway nagrali wspólny utwór zatytułowany "A miało być jak we śnie". (Fot. materiały prasowe)

Artur Rojek nie przestaje zaskakiwać. Najpierw zatańczył w teledysku do utworu „Bez końca”, później wydał album zupełnie odbiegający od jego wcześniejszej twórczości, a teraz zaprezentował nową wersję kawałka „A miało być jak we śnie” z gościnnym udziałem Taco Hemingwaya.

„A miało być jak we śnie” to trzeci singiel z najnowszego albumu Artura Rojka zatytułowanego „Kundel”, który miał swoją premierę w marcu tego roku. W nowym singlu pojawia się gość specjalny, Taco Hemingway.

„W piosence pojawia się fragment krytykujący hip hop, ale nie oznacza to, że krytykuję ten gatunek generalnie. Mam swoich faworytów, i na świecie i w Polsce – hip hop nie jest mi obojętny i nigdy nie był. To nie przypadek, że w tej piosence pojawia się Taco Hemingway. Uważam go za jednego z najbardziej interesujących artystów ostatnich lat. Inspiruje mnie, mam pełen szacunek do efektywności pracy jaką wykonuje, i jej wartości. Cieszę się, że on szanuje też moją muzykę. Ta współpraca to dla mnie ogromna nauka oraz ciekawe doświadczenie i mam nadzieję, że początek czegoś nowego.” – mówi Artur Rojek.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze