fbpx

Dawid Podsiadło i jego trasa koncertowa „Leśna Muzyka” zza kulis

Dawid Podsiadło i jego trasa "Leśna Muzyka" zza kulis
Dawid Podsiadło pokazał kulisy koncertów z trasy "Leśna muzyka", które odbyły się jeszcze przed pandemią koronawirusa. (Fot. screen YT Dawida Podsiadły)

Dawid Podsiadło opublikował wideo zza kulis koncertów jego najnowszej trasy „Leśna muzyka”, które odbyły się jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa. W ten sposób artysta chce umilić czas wszystkim, którzy z niecierpliwością czekają, by zobaczyć go na scenie. 

Kilka dni temu Dawid Podsiadło ogłosił nowe daty koncertów w ramach jego trasy „Leśna muzyka”, która została przełożona z powodu pandemii koronawirusa. Artysta zapowiedział wtedy, że chciałby osłodzić czas oczekiwania na muzyczne spotkanie z nim wszystkim jego fanom. W tym celu, razem ze swoją ekipą, postanowił przeszukać i uporządkować koncertowe archiwa tych jego występów z „Leśnej muzyki”, które zdążyły odbyć się jeszcze przed wybuchem pandemii. Tak powstało wideo do „leśnej” wersji utworu „Najnowszy klip”, które artysta opublikował na swoim kanale na portalu YouTube.

Ten film to zapis wspomnień z kilku koncertów, które zagraliśmy w ramach „Leśnej Muzyki” na początku 2020 roku, na chwilę przed wybuchem epidemii i koniecznością przełożenia pozostałej części trasy. Spędziliśmy długie miesiące przygotowując wszystkie elementy, od zupełnie nowych aranżacji z udziałem nowych muzyków w naszym zespole, przez projekty scenograficzne, oświetleniowe czy produkcję dźwięku. Wszyscy odliczamy dni do momentu, kiedy znów będziemy mogli wrócić do grania na żywo i spotkań z publicznością. Mamy nadzieję, że te kilka obrazów i nowa, leśna wersja „Najnowszego Klipu”, zarejestrowana na żywo podczas jednego z koncertów na trasie, umilą to oczekiwanie także Wam – czytamy w opisie filmu.

Choć na koncerty „Leśnej muzyki” będziemy musieli poczekać aż do grudnia, Podsiadło nie zapomina o miłośnikach jego twórczości. Artysta zapowiedział również, że możemy spodziewać się nowych piosenek. Póki co musimy jednak zadowolić się uroczą aranżacją „Najnowszego klipu” i materiałami wideo z koncertów, które wyprzedały się w kilka minut.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze