fbpx

Domowy Festiwal – impreza muzyczna w twoim domu

Domowy Festiwal - polscy artyści koncertują na Instagramie
Screen: Instagram @domowyfestiwal

Do akcji #zostańwdomu włączają się polscy artyści, którzy w ramach Domowego Festiwalu zagrają na Instagramie serię koncertów. Wszystko po to, aby dzięki muzyce wesprzeć ludzi w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.

Domowy Festiwal to czterodniowa impreza muzyczna, w której można uczestniczyć bez wychodzenia z domu. Inicjatorami akcji są Mattia i Elie Rosińscy, członkowie zespołu BeMy, którzy poprosili znanych polskich muzyków, aby zagrali koncerty on-line dla wirtualnej publiczności. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-29 marca, a wszystkie występy będą transmitowane bezpłatnie na oficjalnych profilach artystów w serwisie Instagram. Do projektu włączyły się m.in. Bovska, Ania Karwan i Alicja Szemplińska. Pełną listę artystów oraz godziny wystąpień podajemy poniżej.

„Od 26 marca będziemy pomagać Wam przetrwać ten czas… muzyką!” — piszą na Instagramie @domowyfestiwal organizatorzy, a także zachęcają do udziału innych muzyków.

Ty na festiwal nie pójdziesz, ale festiwal przyjdzie do Ciebie!

Pierwszego dnia (26 marca) zagrają:

18:00 — BeMy @bemystagram
18:30 — Aleksandra Smerechańska @aleksandra_smerechanska
19:00 — Jakob Zaborski @jakob_zaborski
19:30 — Swiernalis @swiernalis
20:00 — Paula i Karol @paulaikarol
20:30 — Artur Sikorski @artur_sikorski
21:00 — Ania Karwan @aniakarwan

Drugiego dnia (27 marca) zagrają:

17:00 — Alicja Szemplińska @aliciaszemplinska
17:30 — Ewelina Grossman @ewelinagrossman
18:00 — Adam Strycharczuk @adam_strycharczuk
18:30 — Marcel Baliński @marcelbalinski
19:00 — Michał Sobierajski @michalsobierajski
19:30 — Marcin Januszkiewicz @marcinjanuszkiewicz
20:00 — Jeremi Sikorski @jeremisikorski
20:30 — Bovska @bovska

Trzeciego dnia (28 marca) zagrają:

17:00 — Kasia Dereń @kasia_deren
17:30 — Magdalena Tul @magdalenatul
18:00 — Nicole Kulesza @nicole_kulesza
18:30 — Bartek Caboń & Klaudia Sobotka @bartekcabon
19:00 — Nick Sinckler @nsinckler
19:30 — Natalia Kawalec @nataliakawalec_official
20:00 — Marta Bijan @marta_bijan
20:30 — Kasia Sawczuk @sawczukkasia
21:00 — Sanah @sanahmusic

Line-up na czwarty dzień Domowego Festiwalu (29 marca) nie jest jeszcze znany. Warto zatem śledzić oficjalny Instagram wydarzenia – @domowyfestiwal.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze
?>