1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Filmy

Julia Roberts i George Clooney w komedii romantycznej. Oto zwiastun filmu „Bilet do raju”

Julia Roberts i George Clooney na 69. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes (Fot. Samir Hussein/WireImage/Getty Images)
„Bilet do raju” – taki tytuł będzie nosiła komedia romantyczna, w której w główne role wcielą się Julia Roberts i George Clooney. Film trafi do polskich kin 30 września, ale już teraz możemy obejrzeć jego zwiastun.

Julia Roberts i George Clooney ponownie spotkają się na wielkim ekranie. Para aktorów wystąpiła dotychczas w serii, którą rozpoczynał film z 2011 roku „Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra” oraz w dramacie w reżyserii Jodie Foster „Zakładnik z Wall Street”. „Bilet do raju” będzie pierwszą komedią romantyczną, w której zagrają wspólnie.

Aktorzy wcielą się w role byłych małżonków, którzy wybrali się w podróż na Bali, by powstrzymać ślub ich córki. „Najgorsze 19 lat w moim życiu” – mówi postać Clooneya, podsumowując ich małżeństwo, na co Roberts odpowiada: „Byliśmy małżeństwem tylko przez pięć”. „Wliczam wyzdrowienie” – kwituje bohater Clooneya. Ich córka po studiach wybrała się w podróż na Bali, która skończyła się spontanicznymi zaręczynami. Jej rodzice chcą powstrzymać zakochaną córkę przed popełnieniem tego samego błędu, który oni popełnili kiedyś.

Reżyserem filmu „Bilet do raju” jest Ol Parker, który ma na koncie między innymi „Hotel Marigold” i „Mamma Mia! Here We Go Again”. Parker jest również współautorem scenariusza, który napisał wspólnie z Danielem Pipskim. Zdjęcia do filmu kręcono w Australii i w stanie Kalifornia (USA).

Premiera filmu „Bilet do raju” w polskich kinach zaplanowana jest na 30 września.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze