fbpx

Julia Pietrucha prezentuje nowy album

Julia Pietrucha prezentuje nowy album
Julia Pietrucha (Fot. Bartosz Kowal/latajacykowal.lp)

Julia Pietrucha zaprasza nas do świata północno-amerykańskich rytmów i prezentuje zupełnie nowe wydawnictwo muzyczne. „Folk it! Tour” to kolejny w dorobku artystki album, tym razem z utworami w aranżacjach folkowo-bluegrassowych. Premiera już 6 listopada.

Julia Pietrucha prezentuje nowy album
Julia Pietrucha, „Folk it! Tour”

„Oto moja wymarzona (kolejna) płyta. Esencja momentów, które na nowo obudziły we mnie radość tworzenia, bycia razem. Momentów, które przywróciły spokój i wiarę w muzykę. Oddaję Wam zarówno piękne dźwięki, jak i schowane w nich chwile niepowtarzalne, zdarzenia nie zaplanowane oraz te przygody niezapomniane. W taką podróż tylko z Wami i z moim folkowym zespołem” – mówi Julia Pietrucha.

Album jest studyjnym nagraniem koncertowych wersji piosenek granych przez ostatni rok podczas trasy „Folk it! Tour”. Część z utworów, które znalazły się na płycie to dobrze znane kompozycje pochodzące z dwóch wcześniejszych płyt: „Parsley” oraz „Postcards from the Seaside”. Znalazły się tu też trzy zupełnie nowe historie, powstałe podczas kamperowej podróży zespołu, która w postaci 4-odcinkowego dokumentu „Folk it! Dzienniki muzyczne”, pojawiła się w październiku na kanale YouTube. Czwórka znajomych z pracy, cztery dni w słońcu i deszczu, dwa utwory na każdy dzień i jeden kamper. Zostawili za sobą cywilizacyjny dobytek na rzecz aranżowania i powrotu do tego co proste i piękne. Zobaczcie sami.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze