fbpx

Kontynuacja „Seksu w Wielkim Mieście” potwierdzona!

Kontynuacja Seksu w Wielkim Mieście potwierdzona!

Czy jest ktokolwiek, kto nie kojarzyłby przygód czterech przyjaciółek z Nowego Jorku, czyli Carrie, Mirandy, Charlotte i Samanthy? Mało prawdopodobne. Candace Bushnell, czyli autorka serii książek „Seks w Wielkim Mieście” właśnie zapowiedziała kolejną książkę, która ma ukazać się za niecałe pół roku.

„Is There Still Sex in the City” – tak nazywać się będzie kolejne dzieło legendarnej autorki, która tym razem opowie… o tym, co wydarzyłoby się z bohaterkami podobnymi do kultowej czwórki przyjaciółek, po pięćdziesiątce. Nowa historia ma poruszać nieco głębsze tematy – rozwody, uzależnienia, opieka nad dziećmi oraz samoakceptacja siebie po przekroczeniu pewnego wieku.

Równocześnie Bushnell pracuje także nad scenariuszem kolejnej z odsłon „Seksu w Wielkim Mieście”, więc możemy być pewni, że mocnych dialogów, kuriozalnych sytuacji i pikanterii zdecydowanie nie zabraknie.

Nowa powieść Candance od razu trafi na ekrany telewizorów, więc możemy być pewne, że tegoroczne lato upłynie nam w Wielkim Mieście!

 

?>