Krzysztof Iwaneczko mówi światu: Jestem.

fot. materiały prasowe

W piątek, 18 stycznia ukazał się debiutancki album Krzysztofa Iwaneczko. Płytę zapowiedział singiel „Jestem”. Płyta zawiera 11 autorskich kompozycji, nagranych we współpracy z Michałem Kushem, zdobywcą trzech nagród „Fryderyk” 2018 oraz Mariuszem Obijalskim. Płyta łączy w sobie miłość artysty do klasycznych soulowych brzmień z współczesnym spojrzeniem.

Początek roku 2019 to kolejne nowości muzyczne. Jedną z nich jest singiel Krzysztofa Iwaneczko „Pozwól”, który zapowiada długo wyczekiwaną debiutancką płytę artysty; dodatkowo płyta wyjdzie nakładem wytwórni ID Music – którą artysta powołał do życia w tym roku.

„Przepiękna i wzruszająca piosenka”, „warto było czekać tak długo” – komentują fani artysty w mediach społecznościowych.

Już kilka godzin po opublikowaniu teledysku do singla „Jestem” klip spotkał się z pozytywnym odbiorem wśród fanów, którzy komentują: „piękne, wzruszające, replay, replay”.

Sam artysta pisze w swoich mediach społecznościowych:

„Kochani, to ważny dla mnie czas w którym wydarzy się wiele rzeczy. Rzeczy na które długo czekałem. Pierwszą z nich jest klip, który mam zaszczyt przedstawić. Jest to drugi i obiecuje – ostatni singiel zapowiadający moją debiutancką płytę.

Dziękuje tym, dzięki którym powstał i tym którzy na niego czekali. Bądźcie. K.”

 

„Jestem.” To tytuł debiutanckiej płyty Krzysztofa Iwaneczko – na którą fani i on sam czekał ponad dwa lata. To album solowy, który zawiera 11 autorskich piosenek wokalisty. Producentami nagrań są: Laureat trzech nagród „Fryderyki” – Michał Kush, pianista Adam Lemańczyk oraz sam Krzysztof. Za miks i realizację odpowiada Jacek Antosik. Gościem specjalnym jest Atom String Quartet.

Dla samego artysty, to utęskniony, wyczekany i przede wszystkim upragniony krążek. Tytułem „JESTEM.” Krzysztof podkreśla swoją obecność na scenie, na polskim rynku muzycznym z zupełnie nową – własną wytwórnią ID Music, świeżym pomysłem i energią!

Płyta ukazała się 18 stycznia 2019 i jest dostępna w salonach muzycznych w całej Polsce.

Dystrybutorem artysty i jego wytwórni jest „e-muzyka”.

Bądź na bieżąco i obserwuj artystę na Facebooku i Instagramie.