fbpx

Koncert Young Igi na plaży w Sopocie

Koncert Young Igi na plaży w Sopocie

Przed nami kolejne bezpłatne koncerty w ramach wakacyjnego cyklu TIDAL X SUMMER. Już w ten piątek o godzinie 19:00 na plaży w Sopocie wystąpi wschodząca gwiazda polskiego rapu – Young Igi, który liczbami wyświetleń swoich utworów bije rekordy popularności w serwisach muzycznych.

TIDAL X SUMMER to nowy cykl bezpłatnych koncertów odbywających się na plaży w kultowej Zatoce Sztuki w Sopocie. Serwis streamingowy TIDAL, na którym znajdziemy między innymi dostęp do ekskluzywnych wydarzeń na żywo oraz wyselekcjonowanych muzycznych playlist, zaprosił do współpracy największe polskie gwiazdy popowe, artystów hip-hopowych oraz międzynarodowych dj-ów. Cykl w zeszłym tygodniu rozpoczął koncert Krzysztofa Krawczyka, a już w najbliższy piątek na plaży wystąpi Young Igi. Raper, który nie ogląda się za siebie i przeciera szlaki w polskim rapie, czerpiąc z trendów zza Oceanu. W jego utworach znajdziemy auto-tune oraz multum ad-libów połączonych m.in ze skowytem. Muzyka tworzona przez Young Igi jest abstrakcyjna, ale równocześnie bardzo przystępna dla wszystkich fanów hip-hopu. Artysta w zeszłym roku wydał swój pierwszy album „Trappist”.

Utwory Young Igi dostępne są w serwisie streamingowym TIDAL:

Young Igi – Mówiłaś (https://tidal.com/track/79988487)

Young Igi – Buzi (https://tidal.com/track/83325599)

Young Igi – Audemars prod. OLEK & August (https://tidal.com/track/86222454)

Young Igi – Pies (https://tidal.com/track/83241309)

TIDAL zapowiada, że to dopiero początek muzycznych emocji. Przed nami kilka tygodni, podczas których wystąpią m.in. Burak Yeter czy Smolasty. Wstęp na wszystkie koncerty w Zatoce Sztuki jest bezpłatny.

Harmonogram koncertów:

  • 13 lipca (piątek), godzina 19:00 – Young Igi
  • 27 lipca (piątek), godzina 19:00 – Smolasty
  • 10 sierpnia (piątek), godzina 19:00 – Burak Yeter

Szczegóły dotyczące najbliższego koncertu Young Igi w Zatoce Sztuki można znaleźć pod linkiem:

https://www.facebook.com/events/278610789366352/